Nowość w MA Professional

, 7 kwietnia 2020, 11:57

MA Professional wprowadziło na rynek produkt DEZOFAST DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI. Nadaje się on także do stosowania w warsztatach samochodowych.

Środek jest pozbawiony alkoholu i charakteryzuje się skutecznością w działaniu na koronawirusy. Skutecznie dezynfekuje powierzchnie, a przy tym zwalcza wszelkie znajdujące się na nich wirusy, grzyby, bakterie i spory.

Produkt jest profesjonalny i zaleca się przed jego użyciem zapoznać się z wszystkimi informacjami zamieszczonymi na etykiecie.

Produkt znajduje zastosowanie w serwisach samochodowych i warsztatach, urządzeniach i na narzędziach, w toaletach, biurach i środkach komunikacji miejskiej oraz w pojazdach – można go stosować do dezynfekcji kabiny w samochodzie, zwłaszcza plastikowych powierzchni. Po spryskaniu kierownicy, kokpitu, gałki, klamek – trzeba odczekać przynajmniej 1 minutę i dopiero przetrzeć ściereczką powierzchnię.

Produkt rozprowadza się za pomocą mopa, ściereczki, trygera lub poprzez zanurzenie. Przeprowadzenie dezynfekcji w warunkach czystych wymaga usunięcia brudu i kurzu z powierzchni, które należy wstępnie umyć. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po osiągnięciu wymaganego czasu dezynfekcji całkowicie spłukać wodą o jakości wody pitnej. Wentylacja pomieszczeń nie jest wymagana. Należy stosować w temperaturze 20°C.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!