Targi TTM 2020 – wszystkie miejsca pod ekspozycje sprzedane

28 lutego 2020, 8:43

Mimo, że w tym roku Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM w Poznaniu odbędą się w większych niż zazwyczaj pawilonach, sprzedano już wszystkie miejsca ekspozycyjne. Targi odbędą się w dniach 26-29 marca i mają ambicję stania się największym wydarzeniem branży mechaniki pojazdowej w Polsce.

Ponad 300 wystawców targów TTM to zapowiedź mnóstwa najnowszych propozycji uznanych na rynku marek, jak i tych aspirujących do zdobycia uznania w oczach mechaników, lakierników, elektromechaników czy diagnostów. Targi branży techniki motoryzacyjnej w Poznaniu odbywają się co dwa lata, a to sporo czasu, by zaskoczyć wieloma nowymi rozwiązaniami. Niech świadczy o tym choćby 28 przyznanych Złotych Medali MTP targów TTM dla najciekawszych, innowacyjnych i charakteryzujących się  jakością produktów i rozwiązań, które zaprezentowane zostaną podczas targów. Możemy także liczyć na szereg atrakcyjnych targowych promocji  – to już swoista tradycja poznańskich targów TTM.

Wystawcy targów TTM zaprezentują szeroką gamę narzędzi, maszyn, oprogramowania i rozwiązań – jednym słowem wszystko, czego potrzebuje warsztat do codziennej pracy, a już w szczególności warsztat, który chce skutecznie obsługiwać nowoczesną motoryzację.

W trakcie targów organizowane są najważniejsze wydarzenia, w których nie tylko sprawdzimy swoją wiedzę teoretyczną, ale także umiejętności praktyczne. Gratką dla uczniów szkół profilowanych będzie z pewnością Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej. To tutaj uczniowie z całej Polski będą mogli porównać swoje umiejętności, właśnie w części teoretycznej, jak i praktycznej. Do najlepszych szkół i uczniów trafiają tak wartościowe trofea, jak np. montażownice, wyważarki, prostowarki do felg, telewizory, wyposażenie szkoleniowe i wiele więcej atrakcyjnych nagród – pula sięga aż 200 tysięcy złotych.

Emocji związanych z rywalizacją o najwyższe laury nie zabraknie również podczas IX Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, a także wchodzących w ich skład Mistrzostw Młodych Mechaników, Mistrzostw Młodych Lakierników i nowych kategorii – Mistrzostw Młodych Mechaników – iElektromobilni, Młodych Mechaników Maszyn Rolniczych. Ciekawostką tegorocznych zmagań będzie Akcja FILTRACJA dla uczestników kategorii młodych mechaników. Dodatkowy test, prowadzony przez partnera Mistrzostw, firmę FILTRON, pozwoli otrzymać Zieloną Kartę i gwarantowany udział w finale turnieju dla najlepszego zespołu bez względu na wynik wcześniejszego testu eliminacyjnego.

Młodzi lakiernicy będą mieli także okazję poszerzyć swoja wiedzę i zdobyć cenne nagrody podczas VI Ogólnopolskiego Turnieju Młodych Lakierników organizowanego przez firmę NOVOL. O miano najlepszych młodych lakierników w naszym kraju powalczą 4 osobowe zespoły, a najlepsze 4 zespoły otrzymają w nagrodę m.in. całodniowe, profesjonalne szkolenie w Centrum Szkoleniowym firmy NOVOL, a także szeregu dodatkowych nagród od partnerów wydarzenia.

Jedną z nieodłącznych atrakcji Targów Techniki Motoryzacyjnej jest strefa „Żywy Warsztat”. Dla wulkanizatorów, z kolei, atrakcją będzie strefa warsztatów oponiarskich.

Jeśli zależy nam na wiedzy „dogłębnej”, informacjach o branży techniki motoryzacyjnej, kierunkach jej rozwoju i perspektywach na nadchodzące lata, możemy liczyć na szereg ciekawych, merytorycznych prezentacji specjalistów. Planowanych jest kilkadziesiąt prelekcji, które „dotkną” właśnie tematyki branży od strony legislacyjnej czy też trendów. Będzie o czym rozmawiać, wiemy przecież, że zmienia się branża motoryzacji, a wraz z tym przyjdą też zmiany w technice motoryzacyjnej. Pierwsza okazja, aby te zmiany zobaczyć już od 26 marca w Poznaniu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!