TIP-TOPOL podsumowuje akcję Demo Car 2018

17 października 2018, 11:45

Zakończyła się tegoroczna edycja akcji Demo Car. Jej celem było przedstawienie oferty produktowej firmy TIP-TOPOL w miejscach położonych jak najbliżej klientów.

Okazja ku temu była wyjątkowa, bowiem w tym roku wypada 30-lecie istnienia TIP-TOPOL. Efekty akcji firma ocenia jako imponujące – w 12 lokalizacjach w całym kraju, Demo Car odwiedziło ponad 850 pracowników i właścicieli warsztatów z 650 firm, w tym prawie 100 nie współpracujących dotychczas z TIP-TOPOL.

Cała ekspozycja została podzielona na strefy tematyczne. Dedykowani byli do nich eksperci, Menadżerowie Produktu firmy, którzy odpowiadali na pytania zebranych gości.  Klienci mieli okazję zobaczyć montażownice, wyważarki, TPMSy, narzędzia oraz materiały niezbędne przy przekładce.

Olbrzymim zainteresowaniem cieszyło się urządzenie do geometrii 3D Invento XV 550X w limitowanej edycji w specjalnej cenie. Klienci obecni na tegorocznym cyklu Demo Car mieli również okazję zobaczyć jako pierwsi stalowy ciężarek nabijany PLASTEEL ECO WEIGHT, powleczony Dacrometem, chroniącym go przed korozją. Takie połączenie zapewnia brak śladów korozji nawet po 500 godzinach w komorze solnej. TIP-TOPOL oferuje ten produkt jako jedyna firma w Polsce.

Zaproszeni goście mogli wziąć udział w kilku konkursach, m.in. wiedzowym i facebook’owym, a także skorzystać z poczęstunku, przy którym prowadzone były rozmowy biznesowe i nie tylko.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!