Nowy katalog wyposażenia bhp firmy MEWA

, 5 września 2018, 14:05

Dostępny jest nowy katalog MEWA na rok 2018/2019 z firmowymi artykułami bhp. Zarówno bezpośredni użytkownicy, jak i osoby decydujące w firmach o zakupach, znajdą w katalogu rzeczy niezbędne w zakładzie i warsztacie do ochrony pracowników w trakcie wykonywanych przez nich prac.

Asortyment, obejmujący ponad 1300 artykułów, jest podzielony w sposób umożliwiający szybkie wyszukiwanie w pięciu kategoriach „Obuwie ochronne“, „Rękawice robocze“, „Odzież“, „Ochrona skóry i higiena“ oraz „Środki ochrony głowy, dróg oddechowych, oczu i słuchu“. W katalogu są również najnowsze produkty znanych producentów jak PUMA, ELTEN, BASE czy Dickies Workwear.

Asortyment wyrobów oferowany w katalogu koncentruje się przede wszystkim w obszarach, gdzie musi być zagwarantowana ochrona i bezpieczeństwo pracownika, a więc np. w branży motoryzacyjnej, budownictwie, przemyśle metalowym, jak też maszynowym. Dany artykuł można szybko i łatwo wyszukać, ponieważ np. obuwie ochronne pogrupowane jest według marek, klas bezpieczeństwa i cen. Każdy, kto chciałby wybrany artykuł zaopatrzyć w logo swojej firmy, może od razu zamówić taką usługę w dziale, który wykonuje wyszywane i haftowane napisy na odzieży. Można się też skonsultować z doradcą firmy MEWA poprzez bezpłatną infolinię.

Zgodnie z zasadą „wszystko od jednego dostawcy“, szeroka paleta artykułów bhp w katalogu uzupełnia ofertę pełnej usługi firmy MEWA w zakresie odzieży roboczej i tekstyliów przemysłowych do wynajęcia. Katalog można natychmiast zamówić na stronie internetowej firmy MEWA (www.mewa-service.pl). Wszystkie artykuły wysyłane są do odbiorców w Niemczech w ciągu 24 godzin, a na terenie Europy w ciągu 72 godzin. Klienci zainteresowani artykułami z katalogu mogą je zamówić również na stronie internetowej bhp.mewa-service.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!