Promocyjny leasing na 102% z okazji 30-lecia testerów KTS

25 kwietnia 2018, 23:51

Firma Bosch we współpracy z Idea Leasing SA przygotowała promocyjną ofertę w segmencie urządzeń do diagnostyki sterowników typu KTS.

Okres trwania leasingu urządzenia wraz z oprogramowaniem wynosi 36 miesięcy.

ESI[tronic] 2.0 to wersja programu diagnostycznego, która bazuje na obszernym know-how firmy Bosch, pochodzącym z konstruowania systemów dla pojazdów. Dla warsztatów jest to narzędzie ułatwiające wykonywanie codziennej pracy. Ponad 350 inżynierów i techników na całym świecie na bieżąco aktualizuje w ESI[tronic] 2.0 dane dotyczące pojazdów oraz ich sterowników. Dzięki temu Bosch zapewnia w programie duże pokrycie rynku i gwarantuje warsztatowi dostęp do nowych systemów w pojazdach.

Oferta leasingowa zawiera 34 pakiety o różnej konfiguracji. Warsztat ma do wyboru: moduły KTS 560 i 590, zestawy KTS 960 i KTS 980 z tabletem DCU 220 oraz moduł KTS Truck do samochodów ciężarowych. W każdym zestawie znajduje się oprogramowanie na 36 miesięcy.

Najtańszą opcją jest zestaw składający się z modułu KTS 560 z oprogramowaniem SD – Diagnoza Sterowników. Miesięczna rata leasingowa w tym przypadku wynosi 437,67 zł netto (przy założeniu, że opłata wstępna wynosi 10%, wykup – 1%, a liczba rat – 35). Oznacza to, iż dzienny koszt dla warsztatu to tylko 20,84 zł netto. Liczba zestawów objętych promocją jest ograniczona.

Leasing Bosch jest korzystnym i bezpiecznym rozwiązaniem dla warsztatów samochodowych. W przypadku leasingu promocyjnego nie są wymagane dokumenty takie, jak zaświadczenia z US lub ZUS – wystarczy dowód osobisty. Warunkiem jest prowadzenie minimum 2-letniej działalności w branży motoryzacyjnej.

Oprócz leasingu promocyjnego Bosch oferuje tzw. leasing standardowy na pozostałe urządzenia z oferty. Leasing ten jest na poziomie 113% – 116% i obejmuje: diagnoskopy FSA, systemy analizy spalin w silnikach benzynowych i analizy zadymienia typu BEA, zestawy do pomiaru geometrii nadwozia FWA, montażownice TCE i wyważarki WBE, podnośniki, linie diagnostyczne, a także urządzenia do diagnozy systemów Diesla (stoły probiercze EPS).

Aby ułatwić komunikację pomiędzy warsztatem i dystrybutorem została uruchomiona strona internetowa www.leasingbosch.pl, która zawiera formularze zgłoszeniowe dla zainteresowanego warsztatu oraz aktualne ulotki informacyjne z wariantami urządzeń i przykładowymi wysokościami rat. Przyspiesza to wybór odpowiedniego wariantu oraz minimalizuje czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania.

Zalety leasingu na 102 %:

  • atrakcyjne warunki finansowe,
  • okres leasingowania 36 miesięcy,
  • niski wykup urządzenia (1%),
  • korzyści podatkowe (faktura kosztowa co miesiąc przez 35 miesięcy),
  • ubezpieczenie sprzętu przez cały okres leasingu,
  • proste procedury – nie są wymagane zaświadczenia z US lub ZUS, wystarczy dowód osobisty,
  • zminimalizowany czas oczekiwania na decyzję o przyznaniu finansowania,
  • możliwość podpisania wniosku leasingowego w siedzibie klienta,
  • zabezpieczeniem jest przedmiot leasingu,
  • zwiększenie płynności finansowej przedsiębiorstw korzystających z leasingu poprzez rozłożenie w czasie zaangażowania środków własnych.

Więcej szczegółów można znaleźć tutaj.

Artykuł sponsorowany Bosch

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!