Tekstylne czyściwa MEWA

Redakcja, 24 lipca 2017, 10:29

Regularne czyszczenie maszyn i urządzeń gwarantuje ich prawidłowe funkcjonowanie. Czyściwa z używanych tekstyliów, które bardzo często są stosowane do tego celu nie zawsze spełniają oczekiwania. 

Często są one nieefektywne, a w niektórych przypadkach mogą nawet uszkodzić czyszczoną maszynę. Do czyszczenia należy stosować odpowiednie czyściwa z właściwościami, które pozytywnie odróżniają je od zwykłych, używanych szmat:

  • szybko i skutecznie usuwają zanieczyszczenia takie jak oleje, farby, rozpuszczalniki czy tłuszcze,
  • mają dużą zdolność wchłaniana i czyszczenia,
  • są trwałe i skuteczne,
  • bardzo szybko wchłaniają ciecze – nawet dwa i pół raz więcej niż same ważą,
  • są ekologiczne: wielokrotne pranie umożliwia znaczną redukcję niebezpiecznych substancji

Korzystanie z czyściw wielokrotnego użytku daje użytkownikowi sporo korzyści. Czyściwa, które mogą być wykorzystywane wiele razy, oferowane są przez firmę MEWA w ramach tzw. usługi pełnego serwisu. Oznacza to, iż firma najpierw dostarcza do klienta czyste czyściwa, odbiera je, kiedy się zabrudzą, pierze i ponownie udostępnia klientowi czyste.

MEWA przejmuje od klienta także obowiązki, wynikające z przepisów bezpieczeństwa oraz ochrony środowiska, które dotyczą czyściw. Użytkownik oszczędza czas i nakłady związane z zamawianiem, składowaniem oraz logistyką. Tym samym może się całkowicie skoncentrować na swojej zasadniczej działalności.

Komentarze

Brak komentarzy