Mewa prezentuje odzież roboczą

, 11 maja 2017, 14:16

Odzież robocza to podstawowe wyposażenie pracownika. Oprócz konkretnej funkcji zapewniać ma również odpowiedni komfort. Dlatego też musi być dobrze dobrana dla danego pracownika. Nie powinna być za bardzo dopasowana, ale też nie może być zbyt luźna.

Zadaniem odzieży roboczej jest zapewnienie odpowiedniego komfortu. Powinna także spełniać wymagania związane z jej zastosowaniem. Linia odzieży roboczej Mewa Performance jest przeznaczona do zastosowania w przemyśle oraz w rzemiośle. Mogą ją nosić technicy, mechanicy, elektrycy, stolarze itp. Ubrania robocze PERFORMANCE oferowane są w siedmiu kombinacjach kolorystycznych. Obejmują one:

  • kurtki,
  • kamizelki,
  • spodnie ze ściągaczem,
  • spodnie ogrodniczki,
  • odzież do pracy w lecie.

Odzież serii Performance charakteryzują wzmocnienia ze specjalnego materiału Cordura, umieszczone w miejscach szczególnie narażonych na działanie czynników mechanicznych. W kieszeniach spodni można umieścić specjalne ochraniacze kolan, co ułatwia prace wykonywane bezpośrednio na podłożu (np. układanie płytek podłogowych czy parkietu).

Wszystkie elementy odzieży wyposażone są w dużą ilość kieszeni, które pozwalają bezpiecznie nosić narzędzia i inne przedmioty wykorzystywane w pracy. Dodatkowymi elementami są wszywane, odblaskowe lamówki. Ubrania robocze mogą być zaopatrzone na życzenie klienta w logo danej firmy.

Odzież oferowana przez firmę MEWA wynajmowana jest w ramach tzw. pełnej usługi. Oznacza to, że pracownicy otrzymują wybraną odzież roboczą. Z reguły każdy pracownik ma kilka kompletów. Zabrudzona odzież wymieniana jest w ustalonych terminach przez firmę MEWA,na czystą. Natomiast brudna zostaje wyczyszczona i w razie potrzeby także naprawiana.

Film o odzieży roboczej Performance:

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!