Kolejne nagrody rozdane

, 11 czerwca 2008, 0:00

W zeszłym roku Inter-Team otworzył nowy oddział w Olsztynie. Pojawieniu się firmy w tym mieście towarzyszyła akcja promocyjna „Wspólnie podniesiemy jakość Twoich usług”, którą zorganizowano głównie z myślą o lokalnych warsztatach motoryzacyjnych.

Zasady promocji polegały na tym, że klienci włączeni do promocji za zakupy dokonane w Inter-Team w czasie trwania akcji (27.11.2007 – 27.02.2008) mogli potem z katalogu nagród wybrać różne prezenty – urządzenia i narzędzia warsztatowe, ubrania i środki czystości, rowery, urządzenie z segmentu AGD/RTV (drukarki, TV LCD, nawigacje GPS, laptopy i wiele, wiele innych).

Promocja spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem klientów, którzy w większości skorzystali z zaproszenia na uroczyste wręczenie nagród. Odbyło się ono w Olsztynie 28 maja w restauracji „Przystań”.

Na początku imprezy, punktualnie o godz. 18.30 wszystkich zgromadzonych przywitał Kierownik Działu Promocji i Reklamy Inter-Team, Pan Marcin Busza. Podziękował gościom za przybycie, a następnie przypomniał zasady promocji i zachęcił wszystkich klientów do aktywnego uczestnictwa w kolejnych promocjach organizowanych przez Inter-Team. Następnie głos zabrał Prezes Inter-Team, Pan Adam Szewczyk, opowiedział o początkach swojej działalności w branży motoryzacyjnej i o założeniu firmy Inter-Team. Przybliżył także filozofię działania firmy oraz cele, jakie stawiane są sprzed filią w Olsztynie. Zaprezentował też dwa własne brandy – Kraft i Sakura i zaprosił gości do własnoręcznego sprawdzenia jakości tych marek (w sali stworzone było specjalne mini-stoisko z wybranymi produktami Kraft i Sakura).
Jako trzeci głos zabrał kierownik olsztyńskiego oddziału firmy, Pan Maciej Maciejewski. Podziękował klientom za aktywne uczestnictwo w promocji i przystąpił do wyczytywania firm, które następnie zapraszał do odbioru nagród. 

 Po rozdaniu nagród wszystkich zaproszono na poczęstunek. Panowała pełna swoboda a goście często zamieniali stoliki i rozmówców, co w naturalny sposób sprzyjało wzajemnej integracji.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!