WSOP Gliwice- oferta sprzętowa

25 listopada 2005, 0:00

WSOP Gliwice jest firmą działającą w branży zaplecza motoryzacji. Jej celem jest zapewnianie klientom optymalnych rozwiązań umożliwiających im sprawne i zyskowne obsługiwanie samochodów – na stacjach kontroli pojazdów, w autoryzowanych serwisach, stacjach obsługi pracujących w sieciach, a także w niezależnych warsztatach.
W ramach tak rozumianego zadania oferuje urządzenia do diagnostyki i naprawy pojazdów oraz w oparciu o zdobywaną od lat i ciągle poszerzaną wiedzę wspiera klientów w zakresie doboru sprzętu i jego rozmieszczenia, udziela konsultacji na etapie prac adaptacyjnych i budowlanych, wykonuje wszelkie usługi serwisowe od montażu, szkolenia, obsług technicznych po prace modernizacyjne, adaptujące urządzenia do zmieniających się warunków technicznych związanych z wymogami prawnymi oraz rozwojem rozwiązań konstrukcyjnych.

Oferta
Punktem wyjścia oferty sprzętowej WSOP są linie do diagnostyki pojazdów niemieckiej firmy Maha, specjalizującej się od kilkudziesięciu lat głównie w produkcji urządzeń do kontroli bezpieczeństwa jazdy i cieszącej się z tego tytułu ogólnoświatową renomą.
WSOP jako długoletniemu i efektywnemu partnerowi Maha w Polsce przypadło w udziale zorganizowanie przedstawicielstwa producenta – firmy Maha Polska, dla której koordynuje sieć handlową, wykonuje prace logistyczne. i serwisowe. Z tego też tytułu WSOP jest upoważniona do posługiwania się certyfikatami dla sprzętu Maha wymaganymi dla stacji kontroli pojazdów.
]1[
Od 1994 roku firma wprowadziła na polski rynek ponad 1000 linii diagnostycznych Maha, we wszystkich kolejnych wersjach rozwojowych, po sprzedawane obecnie zintegrowane linie Eurosystem, kilkanaście zróżnicowanych typów podnośników i kilkaset urządzeń pomocniczych w rodzaju analizatorów spalin, dymomierzy, opóźnieniomierzy i testerów płynu hamulcowego. Osobną kategorię wprowadzonych na polski rynek urządzeń Maha stanowią hamownie podwoziowe, użytkowane zarówno przez serwisy tuningujące samochody wyczynowe, jak i techniczne ośrodki naukowe.
Zgłaszane przez klientów wyposażających się w linie diagnostyczne zapotrzebowanie na szereg innych profesjonalnych produktów i usług skłoniło WSOP do stopniowego poszerzenia oferty o kolejne istotne elementy. W dążeniu do zagwarantowania partnerom firmy kompleksowych rozwiązań dostarczanych przez jednego sprawnego dostawcę, mogącego całościowo koordynować proces wyposażania obiektu niezależnie od jego wielkości, dopracowano się w ciągu kilku lat szerokiej oferty obejmującej instalacje olejowe, wentylacyjne, pneumatyczne, urządzenia do kontroli geometrii, obsługi ogumienia i elektroniki samochodowej. Podjęto także wyzwanie związane z wyposażaniem stanowisk blacharskich i myjni samochodowych. Dzięki stałemu rozwojowi firma ma nadzieję dorównywać kroku klientom szukającym nowych dróg, i z drugiej strony dzięki wieloletniej wypróbowanej współpracy przyczyniać się do osiągania przez nich najpełniejszych korzyści z każdej poczynionej inwestycji.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!