Podnośniki nożycowe

17 sierpnia 2005, 0:00

Orion Poland Sp. z o.o z Konina, posiadająca również Biuro Handlowe w Poznaniu rozszerzyła ponownie swoją ofertę o pełną gamę podnośników nożycowych o zakresie udźwigu od 3000 – 5000 kg, o bardzo bogatej konfiguracji od podnośników posiadających płaskie najazdy, po podnośniki diagnostyczne z podnośnikiem podprogowym zabudowanym w platformach najazdów, zagłębienia  pod obrotnice dla urządzenia do geometrii oraz płyty luzujące jak i z możliwością zamontowania hydraulicznego, wielokierunkowego testera luzów przegubowych – popularnie nazywanego „szarpakiem”.
Wszystkie modele podnośników mają możliwość zabudowy na posadzce lub w licu posadzki, wraz z wypełnieniem pomiędzy najazdami.
 ]1[
Gama podnośników zawiera podnośniki nożycowe:
 – o udźwigu 3000 – 3500 kg, nożycowe podnośniki podprogowe o regulowanej długości w zakresie od 1480 mm + 520 mm lub 1500mm + 500mm i inne. Wysokość podnoszenia uzależniona jest od sposobu zabudowy podnośnika i zawiera się w zakresie od 1850 do 1920 mm.

 – o udźwigu 4000 – 5000 kg w wersjach o płaskich najazdach, o najazdach rozbudowanych o podnośnik podprogowy zabudowany w najazdach czy też diagnostyczny z możliwością rozbudowy o szarpak hydrauliczny.


Na szczególną uwagę zasługują elektroniczne systemy kontroli synchronizacji podnoszenia i opuszczania oraz sterowania najazdami podnośników oraz mechanizm zębatkowy blokowania podnośnika na różnych jego wysokościach, w zależności od potrzeb mechanika. Kontrola samo poziomowania platform najazdowych wraz z możliwością ustawienia na dokładnie wybranej wysokości pozwala na doskonałą współpracę z różnymi urządzeniami do sprawdzania i kontroli geometrii pojazdu.
Szczegółowe informacje pod adresem: lange@orionpoland.pl  

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!