Nowości do serwisowania klimatyzacji od Würth

16 marca 2016, 11:40

Firma Würth Polska wprowadziła do oferty dwie nowości do obsługi klimatyzacji: urządzenie do serwisu klimatyzacji COOLIUS 1000 oraz preparat do odświeżania kanałów wentylacyjnych i klimatyzacji QUICK FRESH PURE.

COOLIUS 1000

Przenośne urządzenie COOLIUS 1000 o zwartej konstrukcji, pracuje w pełni automatycznie. Ze względu na nowoczesną konstrukcję o wysokiej odporności na wstrząsy, urządzenie może być transportowane i jest odpowiednie do stałego stosowania w mobilnym serwisie.

Cechy urządzenia:

 • Przenośne i w pełni zautomatyzowane
 • Łatwe w obsłudze
 • Pracuje z czynnikiem R134a
 • Trwałe i wytrzymałe zawory ręczne (urządzenie nie ulega awarii wskutek oddziaływania zanieczyszczeń z układu klimatyzacji)
 • Posiada bazę danych większości modeli samochodów
 • Intuicyjne i polskie menu
 • Wytrzymała konstrukcja odporna na wstrząsy – urządzenie wygodne do stosowania w mobilnym serwisie, ponieważ nie występuje konieczność stosowania urządzeń zabezpieczających w trakcie transportu
 • Automatyczny system kontroli oleju, zarówno świeżego, jak i zużytego (barwnik UV dodawany ręcznie)
 • Wbudowana drukarka termiczna
 • Całkowicie zautomatyzowane przepłukiwanie obwodu płynnym czynnikiem chłodniczym
 • Szybka i skuteczna regeneracja czynnika chłodniczego sprężarką rotacyjną – wyższa moc zasysania z podciśnieniem 0,4 bara (w porównaniu: sprężarka tłokowa wytwarza podciśnienie 0,2 bara)


Uwaga:
Urządzenie do obsługi klimatyzacji samochodowej należy poddać konserwacji po 100 godzinach pracy lub upływie 12 miesięcy. Konserwacja urządzania przedłuża żywotność jego poszczególnych komponentów, np. pompy próżniowej.

Numer art.: 900 764 981.

QUICK FRESH PURE

Preparat do odświeżania kanałów wentylacyjnych i klimatyzacji (moduł HVAC) oraz usuwania nieprzyjemnego zapachu z wnętrz kabin samochodów. QUICK FRESH PURE skutecznie usuwa nieprzyjemne zapachy spowodowane normalną eksploatacją samochodów. Oczyszcza wnętrze samochodu z nieprzyjemnych zapachów (np. nikotyny itp.) pozostawiając przyjemny, świeży zapach. Preparat dociera do najbardziej niedostępnych miejsc. Zanieczyszczone elementy są dokładnie i równomiernie pokrywane składnikami preparatu, co zapewnia długotrwały efekt odświeżający. Całe wnętrze odświeżane jest w zaledwie 10 minut. Jazda samochodem staje się bardziej komfortowa, a przez to również bezpieczniejsza.

Sposób użycia:

Czyszczenie klimatyzacji/nawiewu:
Wyłączyć klimatyzację. Włączyć wewnętrzny obieg powietrza. Aktywować rozpylacz, wciskając zawór do oporu. Ustawić na podłodze w pobliżu wlotu powietrza (po stronie pasażera) i pozostawić na około 15 minut.

Czyszczenie wnętrza:
Aktywować rozpylacz i ustawić go centralnie wewnątrz kabiny. Puszka opróżnia się w około 2,5 min. Całkowity czas czyszczenia ok. 10 min. Po skończeniu przewietrzyć kabinę.

Numer art.: 893 764 652.

Oba produkty dostępny w nowym sklepie online: www.wurth.pl

Dowiedz się więcej

Jak wykonać zabezpieczenie antykorozyjne?
Jak wykonać zabezpieczenie antykorozyjne?

Korozja jest naturalnym procesem dotyczącym wielu metali stosowanych obecnie w technice, który polega na tworzeniu bardziej stabilnych substancji chemicznych niż czysty metal, takich jak tlenki, węglany, siarczki, siarczany itp. Bardzo istotną cechą jest tutaj postać i budowa warstwy jaką tworzą substancje powstające na skutek korozji. W przypadku materiałów na bazie żelaza, takich jak stale konstrukcyjne, […]

Nowość od Würth – klej metakrylowy MAK 38
Nowość od Würth – klej metakrylowy MAK 38

Würth Polska przedstawia klej metakrylowy MAK 38 do łączenia elementów z metalu, szkła, materiałów kompozytowych, wielu tworzyw sztucznych – ze sobą i pomiędzy sobą. Szczególnie polecany w przypadku klejenia elementów narażonych na wysokie obciążenia dynamiczne i temperaturowe. Co ważne, klej metakrylowy MAK 38 może być stosowany do przyklejania zawiasów meblowych do powierzchni szklanych. Produkt ten […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!