Wyważarka M&B WB200 w ofercie LE-GUM

6 października 2015, 14:51

Model WB200 to nowa wyważarka stacjonarna w ofercie LE-GUM. Firma jest autoryzowanym dystrybutorem produktów M&B Engineering (Correggio, Włochy).

Koncepcja, jaka przyświecała przy tworzeniu nowego modelu, to ograniczenie gabarytów z możliwością adaptacji na wiele sposobów, przy zachowaniu precyzji wyważania i funkcjonalności właściwej dla pozostałych modeli z rodziny WB. W kwestii adaptacji, producent przewidział montaż wyważarki na korpusie montażownic osobowych serii TC322/522/525/528 oraz praktycznie każdej innej marki, której konstrukcja to umożliwia. Jest to możliwe dzięki uniwersalnemu wspornikowi, niewielkim gabarytom oraz niskiej masie – 65 kg.

Dzięki niewielkim rozmiarom urządzenia, stanowisko pracy operatora zestawu montażownica/wyważarka staje się bardzo kompaktowe. Po cyklu wymiany opony, poprzez przeniesienie koła na nieznaczną odległość, operator przystępuje bezpośrednio do procesu wyważania. Model WB200 oparto na tych samych, sprawdzonych podzespołach co większe 255N, 277N i 640N. Dzięki temu zachowano jakość wyważeń, ich powtarzalność, a przede wszystkim pewność centrowania z użyciem standardowego zestawu HAWEKA. Przeprowadzone testy funkcjonalności wykazały, że prezentowany model znajdzie także zastosowanie w serwisie mobilnym. Jego mocowanie można także przeprowadzić w dowolnie wybranym miejscu, stosownie do preferencji użytkownika. To także ciekawa propozycja pod względem redukcji kosztów. Model dostępny jest w atrakcyjnej cenie. Podczas wrześniowych (10-12.09.2015 r.) RTE – Międzynarodowych Targów Gumy i Opon w Kielcach, spotkał się z dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Więcej informacji na stronie www.legum.pl lub pod nr tel. 507-150-940.

Dowiedz się więcej

Darmowe szkolenie na temat TPMS
Darmowe szkolenie na temat TPMS

Firma LE-GUM organizuje darmowe szkolenie teoretyczno-praktyczne poświęcone systemom TPMS. Adresatami szkolenia są właściciele i pracownicy serwisów oponiarskich oraz warsztatów samochodowych, a także osoby planujące uruchomienie działalności w tym zakresie. W trakcie szkolenia wykorzystane zostaną programatory SENSOR AID oraz czujniki marki CUB, której dystrybutorem jest firma LE-GUM. Tematyka szkolenia zawierać będzie następujące zagadnienia: Polski rynek usług […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!