Facom łączy grzechotkę i klucz

14 maja 2014, 15:37

Po wycofaniu w 2013 z produkcji narzędzia 40R, Facom wypuszcza na rynek nowe połączenie grzechotki i klucza – model oznaczony numerem 467R. To narzędzie łączy funkcjonalność grzechotki i klucza płaskiego, umożliwiając uniknięcie kompromisów koniecznych przy pracy dostępnymi obecnie na rynku grzechotkami otwartymi.

Facom wprowadził na rynek model 467R jako podwójny klucz płasko-oczkowy z grzechotką do wszechstronnych zastosowań. Wcześniej, aby dostać się do nakrętek, należało używać tylko otwartych kluczy. Trzeba było zdejmować i ponownie zakładać klucz na nakrętkę przy odkręcaniu/dokręcaniu, co było bardzo czasochłonne.

Oprócz otwartej końcówki klucza, 467R oferuje wszystkie zalety poprzednich modeli grzechotek 467, oraz korzyści wynikające z oszczędności czasu pracy. Praca z grzechotką jest trzy razy szybsza niż praca z użyciem normalnych kluczy. W ciasnych przestrzeniach grzechotka działa już przy obrocie o 5 stopni.

Model 467R zapewnia bezpieczeństwo pracy, zaś działanie grzechotki sterowane dźwignią zgodną z normą ISO 1711/1 zabezpiecza przed przypadkowym odwróceniem kierunku. Ponadto, narzędzie jest wszechstronne z uwagi na szeroki zakres działania otwartej końcówki typu 2 w 1 i uzyskanie efektu grzechotki po jego obu stronach.

Więcej informacji o Facom znajdziesz na stronie www.facom.pl.
 

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!