Premiera nowości TESAM podczas TTM 2014

24 marca 2014, 15:07

Podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu (27-30 marca 2014 r.) odbędzie się premiera nowych produktów firmy TESAM.

Nowości TESAM

Wśród nowych produktów TESAM, prezentowanych podczas targów znajdą się m.in.:

  • S0001250 – przyrząd do wymiany sprzęgła DSG, który znajduje zastosowanie w samochodach marek: Volkswagen, Audi, Seat, Skoda.

 

 

 

  • S0001320 – ściągacz tulei metalowo-gumowych wahacza tylnego wzdłużnego Ford Mondeo MK 4 (cukierek). Przyrząd służy do wprasowania i wyprasowania tulejek bez konieczności demontażu wahacza. Przeznaczony jest do samochodów Ford Mondeo produkowanych od 2007 roku.

 

Więcej informacji o produktach będzie można znaleźć po premierze przyrządów na stronie: www.tesam.pl

Jubileusz TESAM

Podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu, firma TESAM będzie świętowała swój jubileusz 25-lecia. Z tej okazji dla odwiedzających stoisko, poza premierami wspomnianych urządzeń, przygotowano szereg atrakcji.

Dowiedz się więcej

Ściągacz do zapieczonych wtryskiwaczy silników Renault w ofercie Tesam
Ściągacz do zapieczonych wtryskiwaczy silników Renault w ofercie Tesam

Firma Tesam opracowała ściągacz S0001192, który rozwiązuje problem z zapieczonymi wtryskiwaczami silników 2.2 i 2.5 DCI. Wtryskiwacz jest wyciągany przy pomocy siłownika i pompy hydraulicznej (system wzmocniony). Innowacyjny system pozwala na wyciągnięcie zapieczonych wtryskiwaczy bez demontażu głowicy w Renault Master i Oplu Movano 2.2 i 2.5 DCI. Tesam posiada w swojej ofercie również ściągacze do […]

Nowe narzędzia warsztatowe w ofercie Tesam
Nowe narzędzia warsztatowe w ofercie Tesam

Firma Tesam poszerzyła swoją ofertę specjalistycznych narzędzi o kilka nowych pozycji. Nowości w ofercie Tesam to: Ściągacz tulei wahacza Audi, Volkswagen, Seat, Skoda (S0001200) Przewód hydrauliczny pompy siłownika, rozpieraka z zaworem zwrotnym (S0001242 ) Frez do rozwiercania krawędzi obudowy zerwanego wtryskiwacza – zestaw (S0001183) Szczegółowa oferta narzędzi Tesam wraz z cenami dostępna jest na stronie […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!