Ścisk Bessey w ProfiTechnik.pl

, 14 marca 2014, 8:30

Profesjonalny zacisk (ścisk) regulowany Bessey, daje nowe możliwości mocowania nietypowych elementów.Wyróżnia go przede wszystkim elastyczność użycia oraz szeroki zakres pracy.

Ścisk stalowy Bessey dysponuje siłą mocowania do 6 500 N dla modelu SLV oraz do 9 000 N dla modelu GSV. Jego użycie jest bardzo proste, a zakres w modelu SLV do 2 metrów, w GSV 3 metry, pozwala na pracę przy konstrukcjach o bardzo szerokim przekroju.

W odróżnieniu od większości oferowanych na rynku zacisków, zestaw składa się z szyny oraz dwóch ruchomych dowolnie przesuwanych ramion. Zabezpieczenia na końcach szyny zapobiegają przypadkowemu zsunięciu się ramion. Ruchome ramiona pozwalają na szybką zmianę funkcji z mocowania na rozpieranie, a standardowe pokrętło z przetyczką ułatwia mocne dokręcanie. To innowacyjne podejście do konstrukcji ścisku ułatwia i przyspiesza wykonywane na elementach prace. Stopki dociskowe posiadają możliwość pracy pod kątem do 35º.

Nowe zaciski SLV/GVS i inne produkty Bessey można znaleźć na ProfiTechnik.pl.

Dowiedz się więcej

Szczypce Knipex do opasek i obejm zaciskowych sprężynujących
Szczypce Knipex do opasek i obejm zaciskowych sprężynujących

Nowe szczypce marki Knipex przeznaczone są głównie do prac w przemyśle motoryzacyjnym. Sprzęt wyróżnia się funkcjonalnością i bezpieczeństwem użytkowania. Szczypce Knipex 85 51 250 A przeznaczone są do montażu i demontażu różnego rodzaju opasek i obejm zaciskowych, używanych przy końcówkach i złączach węży przemysłowych. Stosowane mogą być zarówno do najbardziej popularnych opasek i obejm Mubea, […]

Nowa Grzechotka Wera Zyklop Metal
Nowa Grzechotka Wera Zyklop Metal

Firma Wera przedstawiła nową grzechotkę Wera Zyklop Metal. Sprzedaż narzędzi tej serii rozpocznie się w sklepie ProfiTechnik.pl od kwietnia 2014 roku. Grzechotkę Wera Zyklop Metal cechuje przede wszystkim smukła i zwarta konstrukcja ze stali chromowo-molibdenowej, kutej matrycowo, która zapewnia wysoką odporność na zużycie. Pracę ułatwia jej długa dźwignia. Model Zyklop Metal Push posiada jednokierunkową grzechotkę […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!