Urządzenie ULTIMATEvision do inspekcji miejsc trudno dostępnych

22 stycznia 2014, 11:05

Profi-Tool – autoryzowany przedstawiciel firmy KS Tools – przedstawił najnowsze rozwiązanie w zakresie Videoskopów. Seria ULTIMATEvision to urządzenia o wszechstronnym zastosowaniu, przeznaczone do inspekcji miejsc trudno dostępnych.

Video-endoskop z dwiema kamerami

Lekkie i kompaktowe endoskopy zostały jeszcze bardziej dopracowane. Najnowszy zestaw video-endoskopowy z sondą 4.9mm posiada aż dwie niezależne kamery. Umożliwia to podgląd obrazu pod kątem zarówno 0 jak i 90 stopni bez użycia dodatkowych luster, które zawsze miały bezpośredni wpływ na jakość obrazu.

Największe różnice w nowym urządzeniu to:

  • anty refleks oraz filtr stabilizujący obraz na powierzchni lustrzanej / metalowej
  • rotacja obrazu 90 / 180 / 270 / 360 stopni (nie trzeba już obracać samej sondy i narażać jej na skręcenie
  • poprawiona jakość obrazu oraz poprawiony kontrast w ciemnym środowisku
     

Obraz obserwowanego obszaru jest rejestrowany przez kamerę znajdującą się na końcu sondy, która przekazuje obraz w wysokiej jakości na wyświetlacz LCD na odbiorniku. W związku z tym istnieje możliwość oceny uszkodzenia bez konieczności demontażu np. niektórych elementów pod maską pojazdu.

Urządzenie jest obecnie dostępne w cenie promocyjnej (do 31 stycznia 2014 r.)

Zobacz specyfikację i ceny urządzenia ULTIMATEvision

Dowiedz się więcej

Endoskop z sondą 3.9mm
Endoskop z sondą 3.9mm

Nowe Videoskopy serii „Basic” to wszechstronne urządzenia inspekcyjne przeznaczone do inspekcji miejsc trudno dostępnych. Zostało ono docenione przez mechaników samochodowych za swoją lekkość i kompaktowość. Obecnie produkt oferowany jest w promocyjnej cenie. Firma Profi-Tool przedstawiła najnowszy zestaw Videoendoskopowy z dodatkową sondą 3.9mm, który umożliwia dokonanie oględzin komory spalania w silnikach diesla z systemem Common Rail. Dodatkowo […]

Przegląd Techniczny firmy KS Tools 1/2014
Przegląd Techniczny firmy KS Tools 1/2014

Firma Profi-Tool, importer narzędzi i autoryzowany dystrybutor KS Tools, przedstawiła najnowszy Przegląd Techniczny firmy KS Tools 1/2014. Znalazły się w nim dobrze znane narzędzia w atrakcyjnych cenach, ale także wiele nowości wprowadzonych przez producenta wraz z początkiem nowego roku. Szczególną uwagę zwrócono na szeroką możliwość konfiguracji wózków warsztatowych, a także nowe konfiguracje Videoskopów UltimateVISION. Szczegóły […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!