Promocja zestawów do ogumienia w firmie Świstowski

25 października 2013, 15:04

W sezonie jesiennym Świstowski S.A. oferuje trzy zestawy urządzeń do serwisów ogumienia w promocyjnych cenach.

Zestaw Start, złożony z montażownicy BEST T624 oraz wyważarki FOCUS F73, skierowany jest do klientów rozpoczynających działalność, pragnących zakupić dobrej jakości sprzęt za rozsądną cenę – 12 000 zł netto (kwota mieszcząca się w dofinansowaniu przyznawanym przez Urząd Pracy).

Zestaw Optimum, w skład którego wchodzi montażownica Teco 35ds oraz wyważarka Focus F92 to oferta dla wymagających klientów. Koszt promocyjny zestawu to 21 800 zł netto.

Zestaw Luxus to urządzenia z najwyższej półki: montażownica Teco 36TOP oraz wyważarka Focus F790SE. Urządzenia te wymagają minimalnego nakładu pracy operatora, jednocześnie oferując maksimum możliwości – ochronę opony oraz felgi, precyzję wyważenia i aplikacji ciężarków, a nawet optymalizację rozmieszczenia kół na pojeździe, celem minimalizacji wibracji. Cena promocyjna zestawu Luxus to 45 000 zł.

Do każdego zestawu dołączany jest klucz pneumatyczny Kuken ½" gratis.

Na życzenie klienta istnieje możliwość doboru zestawu z innych urządzeń, oferowanych przez firmę Świstowski, na podobnych zasadach.
 

Dowiedz się więcej

Eurodainu w ofercie Świstowski S.A.
Eurodainu w ofercie Świstowski S.A.

Firma Świstowski wprowadziła do swojej oferty popularny w Polsce pistolet do pompowania kół ,,Eurodainu”. Pistolet do pompowania kół Eurodainu Pistolet Eurodainu posiada gumową obudowę zabezpieczającą manometr przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz powłoki lakiernicze zabezpieczające rączkę przed korozją. Tworzywa użyte w produkcji pistoletu mają być gwarancją jego trwałości, wytrzymałości na warunki atmosferyczne i niezawodności. Szczególnie istotne jest, […]

Systemy TPMS – czym są i jak działają?
Systemy TPMS – czym są i jak działają?

Rozwinięcie skrótu TPMS to Tyre Pressure Monitoring System, czyli System Monitorowania Ciśnienia w Oponach. Jest to ostatnimi czasu jeden z gorętszych tematów w branży motoryzacyjnej. W artykule opisano pokrótce czym są te systemy, a także co ich wprowadzenie oznacza dla serwisów ogumienia. System Monitorowania Ciśnienia w Oponach – nowy standard w pojazdach Istnieją dwa sposoby […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!