Narzędzia oraz idealnie dopasowane akcesoria od MILWAUKEE®

2 listopada 2022, 23:11

Kluczem do sukcesu profesjonalisty z branży motoryzacyjnej jest to, czy jego praca jest wydajna i bezpieczna. By taka była, warsztat motoryzacyjny powinien nie tylko być odpowiednio zorganizowany, ale też dobrze wyposażony.

W ofercie MILWAUKEE® profesjonaliści z branży motoryzacyjnej znajdą lekki sprzęt akumulatorowy o imponującej mocy, którym jest klucz udarowy M18 FUEL™ ONE-KEY™ 1″z rękojeścią D. Nowy klucz udarowy od MILWAUKEE® idealnie nadaje się do odkręcania i zakręcania dużych nakrętek w kołach samochodów ciężarowych i maszyn rolniczych. Dlaczego? Bo ma ogromny moment zrywający 2711 Nm i nadaje się do pracy ze śrubami M42”. Jakie jeszcze akumulatorowe narzędzia znajdziemy w ofercie marki? Na przykład subkompaktową wiertarko-wkrętarkę M12™ FDD2. Narzędzie z doskonałym stosunkiem mocy do rozmiaru. Dzięki bezszczotkowemu silnikowi POWERSTATE™, wiertło tego zaledwie 15-centymetrowego urządzenia osiąga 45 Nm momentu obrotowego. Wyposażono je w sprzęgło mechaniczne z 13 ustawieniami momentu obrotowego. W ofercie MILWAUKEE® znajdziemy też pierwszą na świecie polerkę z płynna regulacją w zakresie 2400 – 4500 obr./min. Mowa o M18 FUEL™ FROP21 – polerce akumulatorowej o długości skoku 21 mm. Narzędzie waży zaledwie 2,6 kg. FROP21 wykorzystują technologię znaną z innych urządzeń systemu M18 FUEL™, czyli silnik bezszczotkowy POWERSTATE™, inteligentną elektronikę REDLINK PLUS™ i akumulatory REDLITHIUM™. Do polerek można dobrać idealnie dopasowane akcesoria, w tym gąbkę polerską, pastę polerską w trzech kolorach oraz ściereczki.

Doskonale dopasowane akcesoria

Oprócz wspomnianych akcesoriów polerskich, w warsztacie warto mieć nasadki udarowe z wysokowytrzymałej stali kutej, dostępnych w rozmiarach ¼”, ⅜”, ½”, ¾” i 1” do napędów kwadratowych. Nasadki udarowe SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ wyróżnia wytrzymała na udar konstrukcja. Do tego szyny do nasadek Milwaukee® wyposażone są w zdejmowane zaślepki z zaciskami do mocowania, jak również trzpienie na nasadki. Te ostatnie są przystosowane do przechowywania wszystkich chromowanych i udarowych nasadek z napędem ¼”, ⅜”, ½”. MILWAUKEE® oferuje również akcesoria do nasadek udarowych. Przedłużki do nasadek udarowych umożliwiają stosowanie narzędzi w trudno dostępnych miejscach. Przeguby uniwersalne o kącie obrotu 15 lub 25 stopni przekładają się na większe możliwości w zakresie dokręcania. W celu zapewnienia maksymalnej wszechstronności, adaptery i reduktory umożliwiają dostosowanie narzędzia do pracy z nasadkami o różnych rozmiarach napędów. Pierścienie ustalające mają konstrukcję jednoczęściową i są wykonane z elastycznego materiału gumowego, co zapewnia bezproblemowy montaż na nasadkach.

Sposób na przechowywanie narzędzi i akcesoriów

Nie jest tajemnicą, że profesjonaliści MILWAUKEE® znajdą szereg skrzyń i innych elementów z modułowego systemu do przechowywania PACKOUTTM. Jego elementy doskonale nadają się do przewożenia i przechowywania narzędzi, akcesoriów czy środków ochrony indywidulanej. Niedawno oferta sprzętu do przechowywania została powiększona o wózek narzędziowy na kółkach o wymiarach 78CM / 30″. Ma on 7 szuflad, w tym szuflady o udźwigu 45 kg i dolną szufladę o ładowności 90 kg. Najniższą szufladę wyposażono w organizer, by łatwo przechowywać w niej elektronarzędzia, np. klucze udarowe i wkrętarki, a także akumulatory. Użytkownicy, którzy potrzebują większej powierzchni, mogą dodatkowo zaopatrzyć się w dedykowaną dla szafy na kółkach nadstawkę – 4 szuflady o ładowności 45 kg z podnoszoną pokrywą. Całkowity udźwig wózka to 800 kg. Ponad to, posiada on wbudowane gniazdko elektryczne i jest wyposażony w magnetyczne etui, umożliwiające przymocowanie listwy zasilającej do ładowania akumulatorów, bezpośrednio na szafce.

Więcej o nowościach na: Narzędzia dla mechaników | Milwaukee Tools PL | Milwaukee Tools Polska

Opublikowane przez: MotoFocus.pl
Artykuł sponsorowany MILWAUKEE®

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!