Jak działa platforma PareX dla sieci warsztatowych?

4 sierpnia 2015, 16:02

W magazynach warsztatów i salonów samochodowych gromadzą się zapasy części i akcesoriów, które nie sprzedają się miesiącami, a czasem latami. Abonament PareX pozwala opublikować ofertę części z martwego lub uśpionego stoku innym firmom z danej sieci dealerskiej lub w obrębie grupy firm.

Dzięki platformie PareX, wprowadzonej kilka lat temu na polski rynek przez firmę Vector Polska Sp z o.o., zapasy magazynowe mogą znaleźć odbiorcę, a magazyny uwolnić się od zalegających części zamiennych. PareX pomaga też znaleźć poszukiwane i czasem trudno dostępne części.

Transakcje w ramach platformy PareX nie są objęte opłatą prowizyjną, lecz stałą miesięczną opłatą abonamentową. Wyszukiwanie części zamiennych można ograniczyć do terytorium Polski lub poszerzyć na Europę i na cały świat bez dopłat.

Vector Polska oferuje abonament PareX przez dwa miesiące bezpłatnie w celu przetestowania platformy. Pomoc techniczna w czasie trwania umowy abonamentowej i szkolenia dla pracowników obsługujących platformę PareX są bezpłatne.

 

Dowiedz się więcej

System obrotu częściami z martwego i uśpionego magazynu części PareX
System obrotu częściami z martwego i uśpionego magazynu części PareX

Firma Vector Polska wprowadza do swojej oferty internetowy system obrotu częściami z martwego i uśpionego magazynu części zamiennych PareX. Dzięki abonamentowi do systemu PareX, posiadający części do zbycia oferują je poszukującym tych części. Oferta części jest dostępna w ramach poszczególnych marek samochodów i pozwala wyszukać części u wszystkich abonentów systemu PareX na całym świecie. W […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!