Axalta wycenia pierwszą ofertę publiczną

19 listopada 2014, 13:55

Axalta Coating Systems Ltd. wyceniła i zwiększyła wycenę swojej pierwszej oferty publicznej z kwoty 45 000 000 do 50 000 000 udziałów zwykłych, ustalając wartość każdego z nich na 19,50dolarów. Sprzedaż udziałów rozpoczęła się w środę, 12 listopada 2014 roku na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, pod oznaczeniem „AXTA.”

Wprowadzający przyznali gwarantom 30-dniową opcję zakupu dodatkowych 7 500 000 udziałów zwykłych. Axalta nie uzyska w związku z powyższą ofertą żadnych dochodów, w tym także dochodów z tytułu realizacji przez gwarantów opcji zakupu dodatkowych udziałów zwykłych.

Citigroup, Goldman, Sachs & Co., Deutsche Bank Securities i J.P. Morgan są głównymi gwarantami emisji przedmiotowej oferty. Gwarantami wspierającymi są BofA Merrill Lynch, Barclays, Credit Suisse i Morgan Stanley. Do współgwarantów zaliczają sięJefferies, UBS Investment Bank, Baird, BB&T Capital Markets, Nomura i SMBC Nikko.

Wniosek o rejestrację i dopuszczenie do obrotu, dotyczące przedmiotowych papierów wartościowych, przekazano Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC); Komisja ogłosiła, że został on wcielony w życie z dniem 10 listopada 2014 roku. Wspomniane papiery wartościowe oferowane są wyłącznie za pośrednictwem pisemnego prospektu emisyjnego, stanowiącego nierozłączną część formalnego wniosku o rejestrację.
 

Dowiedz się więcej

Axalta Coating Systems zainwestuje w Meksyku
Axalta Coating Systems zainwestuje w Meksyku

Axalta Coating Systems, globalny dostawca lakierów płynnych i proszkowych, ogłosiła, że zainwestuje 10,5 mln dolarów amerykańskich w Tlalnepantla (w Meksyku), w celu zwiększenia wydajności produkcji żywic wykorzystywanych do wytwarzania lakierów. Inwestycja ta ma zwiększyć i poszerzyć możliwości zakładu w Tlalnepantla, jednego z trzech zakładów produkcyjnych firmy Axalta w Meksyku i centrali firmy w Ameryce Łacińskiej. […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!