StepsBridge – nowa inicjatywa stworzona dla producentów i dostawców części

12 października 2022, 10:20

Na światowym rynku pojawiła się nowa inicjatywa współpracy, skierowana do producentów i dostawców części motoryzacyjnych, szukających sposobów dotarcia do potencjalnych klientów.

Czym jest i w czym pomaga StepsBridge?

StepsBridge to wyspecjalizowana firma konsultingowa, której model działania można porównać do swego rodzaju „Automotive Boutique”. Firma zrzesza około 30 niezależnych konsultantów i pomaga producentom komponentów i dostawcom usług motoryzacyjnych w rozwoju ich działalności na arenie międzynarodowej.

Jak zapewnia jeden z jej dwóch polskich przedstawicieli, Bogumił Papierniok, sieć ekspertów ma wieloletnie doświadczenie w branży i obejmuje najważniejsze rynki w Europie, USA, Ameryce Łacińskiej, Chinach, Indiach, Japonii i Korei Południowej.

– Usługi StepsBridge obejmują wszystkie czynności związane z konsultingiem, reprezentacją handlową, zarządzaniem projektami lub zarządzaniem krótkookresowym, z naciskiem na sprzedaż, marketing i badania rynku – mówi Bogumił Papierniok z StepsBridge – Obecnie branża motoryzacyjna jest globalna, ale musi być zarządzana lokalnie, aby wdrażać właściwe strategie i uwzględniać różnice między regionami, dlatego zespół StepsBridge zapewnia znalezienie odpowiedniego konsultanta znającego realia danego rynku.

Więcej informacji na temat firmy oraz jej projektów można znaleźć na stronie: www.stepsbridge.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 12 października 2022, 14:13 6 0

następna grupa darmozjadów. Inna wersja grup zakupowych które tylko patrzą skąd przytulić kasę

Odpowiedz