Targi Techniki Motoryzacyjnej już w tym tygodniu. Program i lista wystawców.

5 kwietnia 2022, 15:39

Powracające po 4 latach nieobecności, Targi Techniki Motoryzacyjnej rozpoczną się już w najbliższy czwartek – 7 kwietnia. Potrwają aż do niedzieli. Organizatorzy udostępnili pełną listę wystawców i program wydarzeń towarzyszących.

Targi TTM

Targi Techniki Motoryzacyjnej to największe i najważniejsze w tej części Europy wydarzenie, skierowane do właścicieli i pracowników warsztatów samochodowych (mechaników i elektryków), stacji obsługi i kontroli pojazdów, myjni samochodowych, rzeczoznawców i diagnostów, sklepów i hurtowni części i wyposażenia warsztatów, komisów i wypożyczalni, zarządców flot pojazdów, firm transportowych i wszystkich, którzy w swojej codziennej pracy potrzebują specjalistycznego sprzętu z zakresu techniki motoryzacyjnej.

Wystawcy targów TTM 2022

W dniach 7-10 kwietnia 2022 r. pasjonaci motoryzacji będą mieli okazję spotkać się podczas Targów Techniki Motoryzacyjnej w Poznaniu. Wystawcy i partnerzy targów przygotowali szereg nowości i premier rynkowych. Przestrzeń targową wypełnią stoiska kilkudziesięciu firm. Ich pełną listę można znaleźć pod adresem: https://katalog.grupamtp.pl/pl/?ec=T102201

Oprócz samych targów odbędzie się szereg branżowych konferencji oraz wydarzeń towarzyszących. Jednocześnie z targami TTM rozgrywa się Poznań Motor Show, czyli największe w Polsce targi motoryzacyjne w Europie Środkowej, na których odbędą się premierowe pokazy pojazdów.

Program targów TTM 2022

Targi Techniki Motoryzacyjnej rozpoczną się w czwartek (7 kwietnia) o godz. 10.00. Pierwszy dzień jest tzw. dniem VIP, poświęconym prasie oraz przedstawicielom świata biznesu. Na targi mogą wówczas wejść także osoby bez zaproszeń, po zakupie biletu, który jednak jest w czwartek o wiele droższy niż w pozostałe dni. Każdy dzień targowy trwa od godz. 10.00 do 18.00. Impreza kończy się w niedzielę.

Sprawdź plan powierzchni targowej i kup bilet tutaj: https://ttm.mtp.pl/pl/dla-zwiedzajacych/wazne-informacje/co-gdzie-kiedy/

Targi Techniki Motoryzacyjnej 2022

Targi TTM to także arena ważnych, branżowych wydarzeń, które przez lata wpisały się w klimat imprezy. Już po raz 28 odbędzie się Ogólnopolski Turniej Wiedzy Samochodowej przeznaczony dla uczniów szkół samochodowych. Turniej podzielony jest na 2 etapy: teoretyczny i praktyczny. Na uczestników czekają liczne wykłady i szkolenie, dzięki którym uczniowie sprawnie radzą sobie podczas finałowych praktycznych zadań. Finał turnieju odbędzie się 7 kwietnia 2022 r.

Tradycyjnie podczas targów TTM odbędzie się „Żywy Warsztat”. To interaktywna ekspozycja przygotowana przez magazyn „Nowoczesny Warsztat” i Stowarzyszenie Techniki Motoryzacyjnej. Wśród zaproszonych gości znajdują się eksperci i przedstawiciele firm branży motoryzacyjnej. To również okazja aby zdobyć praktyczną wiedzę i umiejętności poprzez możliwość samodzielnego testowania umiejętności naprawczych i serwisowych.

Na ekspertów sztuki serwisowej czekają XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Mechaników, w tym roku uczestnicy będą walczyć o podium w sześciu kategoriach:

  • Młody Mechanik
  • Mechanik Zawodowy
  • Elektromobilni
  • Młody Mechanik Maszyn Rolniczych
  • Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych
  • Młody Mechanik Motocyklowy – nowa kategoria dodana do konkursu w tym roku

W obecnej edycji główny nacisk zostanie położony na aktywne podejście do serwisu i profesjonalną obsługę klienta. Celem organizatorów jest przekonanie zarówno młodych jak i doświadczonych mechaników samochodowych do wdrożenia standardu wykonywanych czynności przy okazji drobnych prac serwisowych jak np. cykliczna wymiana oleju, filtrów itp.

Przed nami 4 dni branżowych emocji i możliwości bezpośredniego kontaktu z ekspertami i przedstawicielami czołowych marek branży motoryzacyjnej.

Targi Techniki Motoryzacyjnej odbędą się wraz z targami Poznań Motor Show na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 7-10 kwietnia 2022 r. Portal MotoFocus.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!