ELIT Polska uruchamia platformę szkoleniową

, 13 kwietnia 2021, 15:39

Firma ELIT Polska, będąca częścią grupy LKQ Europe, wystartowała z projektem platformy szkoleniowej dla mechaników samochodowych pod nazwą LKQ ACADEMY. Platforma oferuje szkolenia techniczne zarówno online, jak też offline na terenie całej Europy. Oprócz tego umożliwia bezpłatny początkowy pomiar umiejętności oraz wdrożenie systemu rozwoju wiedzy dla pracowników warsztatu.

LKQ ACADEMY jest rozwiązaniem zapewniającym nowoczesne kursy online i offline z zakresu najnowszych technologii. Charakter realizacji większości kursów jest zdalny, co ma duże znaczenie w kontekście trwającej pandemii koronawirusa. Szkolenia dotyczą tematów takich, jak: obsługa i serwis klimatyzacji (F-gazy), diagnostyka silników diesla i benzynowych, diagnostyka czujników, układ hamulcowy i jezdny, automatyczne skrzynie biegów, samochody elektryczne, hybrydowe oraz wiele innych, w zależności od potrzeb uczestnika. Każdy kursant może na bieżąco monitorować swoje postępy w wypełnianiu poszczególnych szkoleń. Kursy podzielone są tematycznie oraz pod względem stopnia trudności.

– Naszym celem jest zapewnienie klientom profesjonalnych usług szkoleniowych na terenie całej Europy poprzez dostęp do najnowszych, branżowych informacji. Korzystanie z serwisu wraz z testami wstępnymi jest bezpłatne a e-learningi są w niezwykle przystępnych cenach. Aby skorzystać z materiałów dostępnych na stronie LKQ ACADEMY należy zalogować się przy pomocy numeru klienta ELIT Polska lub w przypadku nowych kontrahentów – zarejestrować swoją firmę w platformie. Ukończenie kursów zakończone jest imiennym certyfikatem potwierdzającym nabyte umiejętności. Liczymy na to, że wraz z właścicielami warsztatów i ich pracownikami, zbudujemy wspólnie kompetencje przyszłości” – wyjaśnia Anna Cebeńko, Marketing Manager w ELIT Polska.

Platforma LKQ ACADEMY dostępna jest pod adresem: https://lkqacademy.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!