Szkolenie dla Serwisów-Cech Rzemiosł

25 lutego 2004, 0:00

Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie zaprasza na szkolenie właścicieli i pracowników serwisów samochodowych.
Tematem szkolenia będą: Nowe ustawy ubezpieczeniowe i regulacje rynku motoryzacyjnego w związku z wejściem do Unii Europejskiej.
Szkolenie odbędzie się dnia 9 marca /wtorek/ 2004 roku w Warszawie, w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego ul. Podwale 13.
Poprowadzi je znany ekspert do spraw techniki motoryzacyjnej i ubezpieczeń komunikacyjnych, autor “Vademecum ubezpieczeń komunikacyjnych”, współpracownik “Gazety Ubezpieczeniowej” – Pan Andrzej Makowski.
Celem szkolenia jest przygotowanie przedsiębiorców i pracowników warsztatów do nowych zasad, jakimi będzie się kierował rynek motoryzacyjny, a w szczególności rynek ubezpieczeniowy w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych: najważniejsze zmiany funkcjonowania rynku ubezpieczeń, w tym komunikacyjnych, problemy z zakresu likwidacji szkód komunikacyjnych: opóźnienie i zwłoka ubezpieczyciela w wypłacie odszkodowania z tytułu ubezpieczeń komunikacyjnych, realizacja obowiązku wypłaty odszkodowania z tytułu ubezpieczeń komunikacyjnych, a orzeczenie organów wymiaru sprawiedliwości, pojęcie szkody częściowej i szkody całkowitej według orzecznictwa sądowego, zagadnienie zakresu odpowiedzialności ubezpieczyciela w związku z przywróceniem uszkodzonego pojazdu do stanu poprzedniego, podatek VAT jako element szkody, uwolnienie cen części zamiennych i wpływ tego zagadnienia na rynek ubezpieczeń komunikacyjnych, stawka za roboczogodzinę jako element kształtowania dochodu warsztatu naprawczego.
Uczestnicy szkolenia otrzymują na zakończenie zaświadczenie o jego ukończeniu.
Koszt szkolenia obejmuje: 7 godzin wykładów, materiały szkoleniowe ze wzorami pism, lunch. Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Cena szkolenia wynosi: 100,00 zł – dla członków Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie, 200,00 zł – dla pozostałych firm /rabat przy uczestnictwie co najmniej 2 pracowników z firmy/.
Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie : (0-22) 635 04 64.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!