Szkolenia dla kandydatów na diagnostów i diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów

, 19 lutego 2008, 0:00

Simp – Automex Ośrodek Rzeczoznawstwa i Szkoleń działający przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Polskich SIMP będzie organizował kolejne szkolenia dla kandydatów na diagnostów oraz wybrane specjalistyczne dla diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów. Tym razem zajęcia teoretyczno – praktyczne będą prowadzone w Rzeszowie .
Szkolenia prowadzone w piątki po południu i soboty, obejmują razem 117 godzin rozpoczną się 8 marca 2008 r. a zakończą w dniu 2 maja 2008 r. Termin zgłaszania na szkolenia upływa w dniu 01.03.2008 r. . Uczestnicy kursów poza zbiorem nowych pytań egzaminacyjnych otrzymają min. książkę pt. „Vademecum diagnosty” wydaną przez Politechnikę Krakowską.

Dla zarejestrowanych osób bezrobotnych jest możliwość finansowania kosztów takich szkoleń przez Powiatowe Urzędy Pracy. Jeżeli będą Państwo zainteresowani firma jest gotowa na zawarcie umów w celu organizacji takiego szkolenia oraz zatrudnienia osób bezrobotnych po jego ukończeniu.

Więcej informacji na stronie www.ptim.simp.pl  zakładka – szkolenia – szkolenia diagnostów.

 

Dowiedz się więcej

Szkolenia na diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów
Szkolenia na diagnostów Stacji Kontroli Pojazdów

SIMP – Automex Ośrodek Rzeczoznawstwa i Szkoleń działający przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Polskich SIMP organizuje szkolenia na diagnostów SKP. Odbędą się one w kilku województwach. Szkolenia na diagnostów SIMP–AUTOMEX posiada zezwolenie Ministra Infrastruktury i od 12-tu lat prowadzi szkolenia osób ubiegających się o uprawnienia diagnostów stacji kontroli pojazdów. Szkolenia prowadzone są w oparciu o […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!