Szkolenia – dyrektywa GVO

, 12 listopada 2003, 0:00

Ze względu na duże zainteresowanie warsztatów tematyką szkolenia Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie organizuje ponownie szkolenie dla właścicieli i pracowników serwisów samochodowych. Tematem szkolenia będą: Nowe ustawy ubezpieczeniowe i regulacje rynku motoryzacyjnego w związku z wejściem do Unii Europejskiej.

Odbędzie się ono w dwóch terminach: dnia 27 listopada (czwartek) oraz 10 grudnia (środa) 2003 r. w Warszawie, w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego ul. Podwale 13.
Warsztaty poprowadzi znany ekspert do spraw techniki motoryzacyjnej i ubezpieczeń komunikacyjnych, autor „Vademecum ubezpieczeń komunikacyjnych”, współpracownik „Gazety Ubezpieczeniowej” – Pan Andrzej Makowski.
Są one poświęcone nowej ustawie ubezpieczeniowej i regulacjom prawnym dotyczących rynku motoryzacyjnego – dyrektywa GVO. Celem szkolenia jest przygotowanie przedsiębiorców i pracowników warsztatów do nowych zasad, jakimi będzie się kierował rynek motoryzacyjny, a w szczególności rynek ubezpieczeniowy w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych. Uczestnicy szkolenia otrzymują na zakończenie zaświadczenie o jego ukończeniu.
Koszt szkolenia obejmuje: 7 godzin wykładów, materiały szkoleniowe ze wzorami pism, lunch. Ilość miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.
Cena szkolenia wynosi: 100,00 zł – dla członków Cechu Rzemiosł Motoryzacyjnych w Warszawie, 200,00 zł – dla pozostałych firm.
Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie lub telefonicznie: (0-22) 635 04 64, (0-22) 435 17

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!