Szkolenia z obsługi klimatyzacji (na nowych zasadach) w Inter Team

, 19 stycznia 2016, 9:03

Firma Inter-Team uzyskała uprawnienia do wydawania zaświadczeń wymaganych w związku z wejściem w życie nowej ustawy dotyczącej obsługi urządzeń klimatyzacyjnych.

Od początku tego roku instalacja, konserwacja i serwisowanie urządzeń klimatyzacyjnych zawierających fluorowane gazy cieplarniane są możliwe tylko i wyłącznie po odbyciu specjalistycznego szkolenia. Firma Inter-Team Sp. z o.o. przeszła już audyt Urzędu Dozoru Technicznego i tym samym jest uprawniona do wydawania stosownych zaświadczeń. 

Zgodnie z ustawą z dn. 15 maja 2015r. o substancjach zubażających warstwę ozonową oraz niektórych fluorowanych gazów cieplarnianych, wszystkie warsztaty samochodowe, które chcą świadczyć klientom usługi związane z instalacją i serwisowaniem klimatyzacji samochodowej, są zobligowane do posiadania zaświadczeń wydanych przez upoważnione do tego instytucje.

– „Nasze szkolenie "Diagnostyka układów klimatyzacji w pojazdach samochodowych" prowadzone przez ekspertów Akademii Technicznej Inter-Team, doskonale odpowiada wymaganiom stawianym przez ustawodawcę. Regulacje określają jedynie minimum wymagań dla przedsiębiorcy prowadzącego działalność polegającą na instalacji, konserwacji lub serwisowaniu urządzeń klimatyzacyjnych, zawierających fluorowane gazy cieplarniane. Nasze szkolenie natomiast, poza niezbędną teorią to także duża dawka praktyki, niezwykle ceniona przez naszych dotychczasowych klientów." – twierdzi Tomasz Niedbała zarządzający Akademią Techniczną Inter-Team.

Niezastosowanie się do nowych wymagań może grozić karą w wysokości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Firma Inter-Team otrzymała wpis do rejestru Urzędu Dozoru Technicznego w dn. 12 stycznia 2016 r. Numer wpisu to FGAZ-Z/27/0001/16. 

Lista szkoleń organizowanych przez Akademię Techniczną Inter-Team jest dostępna na stronie: www.akademiatechniczna.inter-team.com.pl/szkolenia.

Dowiedz się więcej

Kolejny oddział Inter-Team w województwie mazowieckim
Kolejny oddział Inter-Team w województwie mazowieckim

Od 1 września funkcjonuje nowy oddział Inter-Team w podwarszawskim Wołominie. Kolejna placówka zlokalizowana jest przy jednej z głównych ulic miasta – Armii Krajowej 19 a, naprzeciwko stacji benzynowej Orlen. Nowy oddział Inter-Team został wyposażony zgodnie z obowiązującymi w firmie standardami, mającymi na celu zapewnienie klientom szybkiej i fachowej obsługi oraz dostępu do szerokiej oferty części […]

Rusza nowa kampania marketingowa sieci warsztatów
Rusza nowa kampania marketingowa sieci warsztatów

Rozpoczyna się pierwsza, ogólnopolska kampania reklamowa sieci warsztatów niezależnych O.K. Serwis skierowana do kierowców. Działania reklamowe obejmą prasę i internet i będą trwały do końca roku. Kampania sprzedażowa będzie realizowana za pośrednictwem ogólnopolskich mediów motoryzacyjnych (magazyny Motor i Auto Moto), a sprzedażowa za pośrednictwem tygodników telewizyjnych (Tele Tydzień i To&Owo). Dodatkowo, obydwie kampanie będą docierać […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!