Na platformie e-learningowej DENSO dostępne jest nowe szkolenie dotyczące wycieraczek PowerEdge

8 września 2023, 12:41

Na platformie e-learningowej DENSO Technic pojawiło się nowe szkolenie techniczne poświęcone wycieraczkom PowerEdge. Udział w szkoleniu – podobnie jak w pozostałych kursach technicznych DENSO – jest bezpłatny.

Czego dotyczy nowe szkolenie DENSO?

Nowe szkolenie skupia się na konstrukcji wycieraczek PowerEdge i ich funkcjonalności. Szkolenie jest częścią „Ligi Prawdziwych Mechaników” DENSO, w ramach której można zdobywać specjalne punkty i wymieniać je na nagrody. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników otrzymuje certyfikat zaświadczający o odbyciu szkolenia. W 2023 r. na platformie e-learningowej pojawiły się również nowe szkolenia ze sprężarek klimatyzacji i filtrów kabinowych DENSO. Szkolenia są dostępne po zalogowaniu na stronie https://www.denso-technic.com/pl.

Czym jest marka PowerEdge?

Marka PowerEdge została stworzona przez DENSO z myślą o wspieraniu dystrybutorów i warsztatów, a jej celem jest wypełnianie luk w ich istniejących ofertach i zapewnienie konkurencyjnego rozwiązania dla klientów szukających wysokiej jakości części zamiennych w dobrej cenie. Oferta obejmuje obecnie wycieraczki i sprężarki klimatyzacji.
W ramach programu wycieraczek PowerEdge dostępne są wycieraczki płaskie oraz szkieletowe.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!