Dobrze oświetlona droga – droga do bezpieczeństwa od HELLA

18 października 2022, 15:57

Jesień, wcześnie zapadający zmrok, często potęgowany złymi warunkami atmosferycznymi, to w dużym skrócie czynniki nakazujące zadbać o dobrą widoczność naszego pojazdu. 

O ile każdy z nas jest w stanie samodzielnie zadbać o czystość szyb czy lusterek, to kluczowe jest również zwrócenie uwagi na prawidłowe oświetlenie. Bardzo istotna jest tu rola i jakość żarówek. Muszą się one charakteryzować wysoką kompatybilnością elektromagnetyczną, która nie tylko nie może zakłócać innych układów pojazdu, ale także musi spełniać wszelkie wymogi związane z uzyskaniem homologacji.

O to od dawna dba firma HELLA, jako światowy ekspert od oświetlenia i renomowany producent, który w produkcji wykorzystuje zawsze najnowsze technologie.

Oferta firmy stale ewoluuje dając kierowcom do dyspozycji produkty najwyższej jakości w konkurencyjnej cenie a jednocześnie upraszcza wybór poprzez zrozumiałe pogrupowanie wszystkich towarów.

Hella oferuje żarówki 12 oraz 24V standardowe lub, jak w przypadku żarówek do świateł głównych – przednich, o zwiększonej emisji światła z serii Performance: +60% lub +120% więcej światła w przypadku żarówek 12V. Są też takie, szczególnie polecane dla kierowców zawodowych, z serii Long Life (12V), oraz Heavy Duty Expert (24V) o żywotności do 3 razy dłuższej niż żarówki standardowej. Do tego dochodzą żarówki o zimniejszej temperaturze barwy światła, bardziej zbliżonej do temperatury światła dziennego, z serii White Light (12V).

Żarówki typu Xenon występują natomiast w dwóch wariantach cenowych, tak aby każdy mógł znaleźć dla siebie najbardziej odpowiadający zakres cenowy. Są to zatem żarówki z serii Xenon oraz tańsze Xenon ValueFit.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!