Wskaźnik – dynamika sprzedaży – grudzień 2004

19 stycznia 2005, 0:00

Tradycyjnie raz w miesiącu prowadzimy aktualizację wskaźników dynamiki sprzedaży. Wskaźniki te określają procent wzrostu lub spadku sprzedaży w kolejnych miesiącach w stosunku do sprzedaży w tym samym okresie lecz roku poprzedniego. W przypadku warsztatów wskaźnik ten określany jest poprzez porównanie liczby wizyt klientów. Dane przygotowane zostały w oparciu o wyniki reprezentatywnej grupy firm. Z otrzymanych informacji widać, iż grudzień był nieco lepszym miesiącem dla warsztatów, wiele z nich zanotowało znaczny wzrost. Niemniej jednak te warsztaty, dla których duże znaczenie ma sprzedaż opon i akumulatorów odczuwają brak zimy.

Końcówka roku okazała się również łaskawa dla sklepów. Po raz pierwszy od czerwca 2004 roku średni wskaźnik wyraźnie wzrósł. Wynik ten może być pierwszym przejawem stopniowo wchodzących na rynek używanych (importowanych) samochodów. Oczywiście nasz wskaźnik jest średnią z otrzymanych danych. Wyniki za cały rok w rozbiciu na miesiące dostępne są wyłącznie dla firm, które skorzystają z naszej oferty subskrypcji rocznej.
Dzięki wykupieniu tej subskrypcji (120 zł netto na rok) będziecie mieli dostęp do wielu ukrytych zasobów MotoFocus.pl . Na przykład uzyskacie Państwo możliwość dostępu do wszystkich obecnych i pojawiających się krosów, będziecie mogli obserwować wskaźniki dynamiki sprzedaży oraz bezpłatnie otrzymacie jeden raport w ciągu roku o wartości ponad 3.000 zł netto.
Więcej informacji na ten temat można uzyskać w dziale rejestracja – płatna https://motofocus.pl/?mod=mailform

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!