Kupuj wózki narzędziowe w Inter Cars! Sprawdź ofertę.

6 września 2023, 23:55

Poznaj bogatą ofertę Inter Cars w zakresie wózków warsztatowych. Nasze marki profesjonalnych narzędzi dla warsztatów – HANS, TOPTUL, SONIC oraz PROFITOOL – to szeroki wachlarz modeli. Prezentujemy modele od tych wyposażonych w podstawowe narzędzia, które są niezbędne przy pracy w warsztacie, po zawierające bardzo rozbudowane zestawy narzędzi. W naszej ofercie na pewno znajdziesz wózek narzędziowy, dopasowany do Twoich potrzeb.

Prezentujemy kompletne zestawy wyposażone w taki sposób, aby spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Wózki wyposażone są w klucze nasadowe, płasko-oczkowe czy też trzpieniowe, jak również młotki oraz wiele innych potrzebnych narzędzi w codziennej pracy mechanika samochodowego. Liczba narzędzi uzależniona jest od danego modelu. Ciekawym przykładem wózka dedykowanego pod bardzo konkretne potrzeby jest model Hans GTT520 TRUCK – kupują go głównie warsztaty zajmujące się pojazdami ciężarowymi, ze względu na zakres narzędzi, który jest dobrany do ich potrzeb.

W ofercie zadebiutował też niedawno nowy model pod marką PROFITOOL, który zawiera dedykowane warsztatom narzędzia specjalne – klucze do korków spustowych, nasadki do sond lambda, szczypce zaciskowe do przewodów gumowych, narzędzia do tapicerki oraz całą szufladę narzędzi do obsługi układu hamulcowego.

– Przy wyborze wózka najważniejsza jest funkcjonalność wózka oparta na jego zawartości. Nie oznacza to jednak, że jakość nie ma znaczenia, ma i to duże, dlatego warto kupować narzędzia przeznaczone do użytku profesjonalnego – to powinno zapewnić trwałość na długie lata. (…) Nierzadko zdarza się też, że patrzymy na ilość narzędzi i porównujemy cenę, a tak naprawdę istotne jest, jakie to są narzędzia, bo właśnie to ma największy wpływ na finalną cenę wózka. Ponadto sama konstrukcja szafki ma duży wpływ na cenę całego produktu. Różnią się one nie tylko wyglądem, ale także grubością blach, ilością szuflad, malowaniem, wykończeniem, typem prowadnic w szufladach czy mechanizmami zamykania – powiedział Paweł Kaczmarek, opiekun narzędzi marki HANS w Inter Cars

Strona, na której znajdziesz więcej informacji dot. najlepszych modeli wózków narzędziowych dostępna jest pod linkiem.

Artykuł sponsorowany Inter Cars SA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

kity, 31 października 2023, 7:57 0 0

My korzystamy od dawna z q service castrol i to była naprawde dobra zmiana ;) Widac, ze pracuja tam fachowcy.

Odpowiedz