Akumulatory do zadań specjalnych od AUTOPART

29 listopada 2023, 23:55

Do oferty polskiego producenta akumulatorów dołączyły produkty, przygotowane w odpowiedzi na oczekiwania branży budowlanej i rolniczej. Są to akumulatory do maszyn, urządzeń i pojazdów specjalnych w konkretnych wymiarach bloków.

Akumulatory specjalne AUTOPART – Galaxy Plus TRUCK

Pierwszym z nich jest akumulator Galaxy Plus TRUCK w obudowie COMPACT 120 PUSH-IN-PLUGS. Przeznaczony jest do środków transportu w sektorze budowlanym, leśnictwie i rolnictwie. Wytrzymała konstrukcja gwarantuje długie, niezawodne użytkowanie w trudnych warunkach terenowych, a odpowiednie parametry – 125 Ah 12V 850 A(EN) – zapewniają optymalną moc rozruchową. Akumulator ten jest bezobsługowy.
Galaxy Plus TRUCK Compact 120 jest odpowiedni do większości koparko-ładowarek, ciągników gąsienicowych, ładowarek kołowych, obrotowych ładowarek kołowych, a także do wielu innych maszyn budowlanych i samochodów dostawczych.

Akumulator Galaxy Garden specjalnie dla ogrodnictwa

W 2023 roku z mieleckiej fabryki wyjechały najmniejsze akumulatory w historii firmy, czyli Galaxy Garden w obudowie U1 SMF – linia przygotowana dla kosiarek, traktorów ogrodowych, mini pojazdów akumulatorowych, odśnieżarek i innych urządzeń spalinowych. Dzięki sprawdzonej technologii, akumulatory Galaxy Garden spełniają wymagania klientów w zakresie płynnej i bezawaryjnej pracy na nierównym terenie. Główną zaletą Galaxy Garden jest bezproblemowy rozruch  w każdych warunkach atmosferycznych. Utrzymują moc przez długi czas, mogą pracować sprawnie przy niskim naładowaniu. Są całkowicie bezobsługowe, mają zamkniętą konstrukcję odporną na wycieki. Galaxy Garden pasują do większości traktorów ogrodowych takich marek jak Husqvarna, MTD, Partner, Honda, Stihl.  Dostępne są w wersjach układu połączeń 0/1 o pojemnościach 25, 26 i 30 Ah, z prądem rozruchu odpowiednio 230, 270 i 360 A (EN).

AUTOPART Galaxy Plus 110Ah – wytrzymały akumulator do ciągników i maszyn

W odpowiedzi na liczne zapytania z Europy zachodniej, AUTOPART dołączył także akumulator rolniczy Galaxy Plus 110A w obudowie GR31 PUSH-IN-PLUGS.

Galaxy Plus 110Ah to akumulator przeznaczony do ciągników i maszyn budowlanych takich marek jak  John Deere ,CAT, JCB, Range Rover, spełniając ich wysokie wymagania wytrzymałościowe. Akumulator wyróżnia się wzmocnioną konstrukcją wewnętrzną elektrod, znakomitymi parametrami rozruchowymi oraz optymalną pojemnością. Zastosowanie terminali przesuniętych ku środkowi obudowy umożliwia uniwersalne zastosowanie w pojazdach zarówno z prawym jak i lewym „plusem”.

***
AUTOPART to polski producent akumulatorów do samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn i urządzeń oraz łodzi i kamperów. Firma posiada w Mielcu własny zakład produkcyjny o pow. 21 000 m². Rocznie produkuje 2,5 mln akumulatorów, które dystrybuuje do 50 krajów całego świata. Więcej informacji na www.autopart.pl

Artykuł sponsorowany AUTOPART

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!