Axalta otwiera ultranowoczesną siedzibę w Holandii

28 września 2021, 20:43

Axalta oficjalnie otworzyła nową, ultranowoczesną, siedzibę w Holandii. Strategiczna lokalizacja obiektu w mieście Tiel pozwoli firmie dotrzeć do większej liczby klientów, oferując im materiały lakiernicze, jak również inne produkty i usługi. W maju 2021 roku do nowej siedziby przeniosły się wszystkie holenderskie zespoły globalnych marek renowacyjnych premium firmy Axalta, czyli Cromax, Spies Hecker oraz Standox.

 

– To bardzo ekscytujący czas dla naszego biznesu w Europie, a zwłaszcza w Holandii. Obiekt w Tiel jest zasilany wyłącznie energią elektryczną i wykracza poza lokalne wymagania w zakresie zrównoważonego rozwoju. Jesteśmy doskonałym, przygotowanym na przyszłość partnerem dla naszych klientów, z którymi możemy wspólnie budować bardziej zrównoważoną przyszłość – wyjaśnia Jim Muse, Vice President, Axalta Refinish na Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA).

W dniu 24 września 2021 r. oficjalnego otwarcia nowego obiektu o powierzchni 7250 m2 dokonał Jim Muse. W ceremonii przecięcia wstęgi wzięli udział przedstawiciele firmy Axalta w Europie, holenderski zespół Axalta, pracownicy Axalta Refinish, a także kluczowi klienci i partnerzy. Po otwarciu odbyło się przyjęcie – zgodne z lokalnymi wymaganiami dotyczącymi spotkań w pandemii.

W obiekcie mieści się nowatorskie centrum szkoleniowe – Axalta Refinish Academy, w którym lakiernicy mogą uczyć się przeprowadzania napraw w realistycznym środowisku warsztatowym. Akademię wyposażono w nowoczesną technologię, która umożliwia stosowanie zaawansowanych metod pracy, w tym narzędzia do suszenia następnej generacji, takie jak szynowy system utwardzania podczerwienią. Do dyspozycji uczestników szkoleń jest też najnowszy mieszalnik Daisy Wheel 3.0, który po raz pierwszy w historii umożliwia całkowicie automatyczne mieszanie kolorów i płynnie współpracuje z oprogramowaniem Axalta do zarządzania kolorami.

W obiekcie znajduje się też oddzielna mieszalnia, stanowiąca część systemu dystrybucji bezpośredniej firmy, w której nowoczesny podwójny mieszalnik do lakierów pozwala łatwo i szybko realizować nawet skomplikowane zamówienia klientów. Na trzech piętrach nowej centrali znajduje się też większa przestrzeń biurowa oraz duży, zautomatyzowany magazyn umożliwiający najwyższej klasy obsługę oraz lokalne laboratorium kolorystyczne.

Nowa holenderska centrala firmy znajduje się na terenie Business Park Medel w gminie Tiel, w którym ekologia, zrównoważony rozwój, bezpieczeństwo i infrastruktura są traktowane priorytetowo. Miejsce to oferuje łatwy dostęp do głównych dróg, co ułatwia klientom Axalta wizyty i realizację zamówień.

Więcej informacji o firmie Axalta Refinish można znaleźć na stronie: www.refinish.axalta.eu.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!