Nowe referencje filtrów kabinowych Silver Nano Protect w ofercie PZL Sędziszów

30 czerwca 2021, 23:13

Spółka PZL Sędziszów poinformowała o wprowadzeniu do oferty kolejnych zastosowań w gamie filtrów kabinowych z linii Silver Nano Protect. Filtry z roztworem nano-miedzi i nano-srebra przeznaczone są zarówno do samochodów osobowych: Skoda, Audi, Hyundai, Volkswagen, jak również ciężarowych: SOLARIS BUS, MERCEDES-BENZ/SETRA oraz MAN Bus.

Filtr kabinowy Silver Nano Protect posiada dodatkową przeciwdrobnoustrojową powłokę tkaniny filtracyjnej od strony kabiny, na którą naniesiono bakteriobójczy ciekły koloidalny roztwór. Rezultatem wieloletnich badań jest dobór odpowiedniego składu i stężenia tej substancji, która posiada wysoką aktywność przeciwdrobnoustrojową, między innymi przeciw tak trudno zwalczanym grzybom jak Aspergillus brasiliensis (niger) i pleśń Bacillus subtilis. Działanie przeciwbakteryjne filtra jest wynikiem tworzenia kompleksu: biochemicznego i katalitycznego działania srebra i miedzi enzymów bakteryjnych i wirusowych, a szczególnie zjawiska metabolizmu tlenu. Minimalny okres aktywności antybakteryjnej filtra wynosi 12 miesięcy. Nowe referencje filtrów PZL Sędziszów obejmują następujące numery katalogowe:

  • WA65168 (zastosowania: HYUNDAI, KIA MOTORS)
  • WA65191 (zastosowania: DAIHATSU, JAGUAR, LEXUS, SUBARU, TOYOTA)
  • WA65291 (zastosowania: AUDI, MAN, SEAT, SKODA, VOLKSWAGEN)
  • WA65302 (zastosowania: AUDI, VOLKSWAGEN)
  • WA65313 (zastosowania: DAF)
  • WA65403 (zastosowania: EVOBUS/MERCEDES-BENZ/SETRA, MAN BUS, NEOPLAN, SOLARIS BUS, STEYR (MAN-STEYR AG)
  • WA65425 (zastosowania: EVOBUS/MERCEDES-BENZ/SETRA, SOLARIS BUS, VISEON BUS)

Antybakteryjne filtry kabinowe Silver Nano Protect od PZL Sędziszów dostępne są w sprzedaży u oficjalnych dystrybutorów sędziszowskiego zakładu. Więcej informacji znajduje się na stronie producenta: https://pzlsedziszow.pl/antybakteryjne-filtry-kabinowe-silver-nano-protect/.

Artykuł sponsorowany PZL Sędziszów

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!