Q Service Castrol w miejsce Norauto

19 maja 2021, 15:31

Nowe serwisy samochodowe poszerzyły sieć Q Service Castrol. Tym razem do programu dołączyły warsztaty z Warszawy, Poznania, Zabrza i Marek, które zastąpią w tych miejscach obiekty sieci Norauto.

W branży motoryzacyjnej sporo się zmienia w ostatnich miesiącach. Przykładowo firma Norauto, czyli właściciel sieci sklepów i serwisów samochodowych, wycofuje się z działalności w Polsce. Firma zajmowała się m.in. sprzedażą opon, samochodowych części zamiennych i akcesoriów, jak również świadczeniem usług naprawy i serwisu pojazdów.

Po zmianach właścicielskich serwisy i sklepy Norauto zostały przejęte przez inny podmiot i niekiedy zmieniły one charakter prowadzonego biznesu. W konsekwencji wiele serwisów samochodowych zostało przeznaczonych do likwidacji.

– Szczęśliwie dla polskich kierowców, część z planowanych do likwidacji serwisów samochodowych przekształca się w niezależne serwisy samochodowe. Co więcej, chcąc zagwarantować swoim klientom najwyższą jakość oferowanych produktów i usług, szukają one zaufanych partnerów biznesowych tj. Q Service Castrol – mówi Marta Ciesielska, Kierownik Działu Sieci Serwisowych Inter Cars.

Nowym serwisem, który dołączył ostatnio do Q Service Castrol, czyli sieci niezależnych warsztatów samochodowych, jest np. warszawski Car-city Sp. z o.o. znajdujący się przy al. Jerozolimskich 152.

 – Podpisaliśmy także umowy z trzema kolejnymi serwisami samochodowymi, które są zlokalizowane na terenie Poznania, Zabrza i Marek. Za ich prowadzenie odpowiedzialni są doświadczeni specjaliści, dla których nowo powstałe serwisy to nie tylko miejsce pracy, ale także życie największą pasją, jaką dla nich jest motoryzacja. W nowych serwisach samochodowych dostępne są już towary oferowane przez Inter Cars, a na budynkach pojawiły się pierwsze znaki sieciowe. Aktualnie trwają intensywne plany nad przygotowaniem pełnej wizualizacji tych obiektów – podkreśla Marta Ciesielska.

Kolejne serwisy, które rozpoczęły współpracę z Q Service Castrol to

  • POLAUTO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Marki (al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 1F);
  • MOBILITY SP. Z O.O. ODDZIAŁ POZNAŃ, Poznań (ul. Szwedzka 12);
  • MOBILITY SP. Z O.O. ODDZIAŁ ZABRZE, Zabrze (Plut. R.Szkubacza 1A).

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Dolejlama, 20 maja 2021, 17:57 2 0

Alejach Jerozolimskich!

Odpowiedz

Miodek, 25 maja 2021, 8:19 0 0

Kiedyś byli dziennikarze, a to zobowiązywało do utrzymania przynajmniej poziomu gramatyczno-ortograficznego. Teraz pozostali już tylko "kopyrajterzy". Myślę, że nawet nie wiedzą na czym polega wytknięty błąd.

Odpowiedz

nie q, 26 maja 2021, 8:21 3 -1

Kolejni niewolnicy ic pewnie z już podpisanym cyrografem...

Odpowiedz

Tomek, 14 czerwca 2021, 20:19 0 0

Stare klocki zepsują nowe tarcze.
Dlatego wiśniam kompletami.

Odpowiedz