Turbosprężarki Nissens z elektrycznym siłownikiem

31 marca 2021, 12:49

Nissens Automotive rozszerzył ofertę turbosprężarek o elektrycznie sterowane turbosprężarki z kierownicami spalin o zmiennej geometrii, przeznaczone do popularnych na rynku modeli pojazdów. W tego typu konstrukcjach jednostka sterująca silnika pojazdu (ECU) oblicza wymagane położenie łopatek kierownicy turbiny dla żądanego obciążenia silnika i przesyła wartość do elektronicznego siłownika turbosprężarki.

Elektroniczny siłownik ze zintegrowanym czujnikiem położenia ustawia łopatki kierownicy w żądanym położeniu. Takie rozwiązanie zapewnia bardzo dokładne, płynne i szybkie sterowanie mechanizmem kierownicy turbosprężarki, a poprzez to szybką reakcję turbosprężarki.

Zalety elektrycznego sterowania turbosprężarki

  • szybkie sterowanie, w pełni dopasowane do danych potrzeb silnika
  • płynna regulacja położenia łopatek
  • brak zależności od układu podciśnienia w pojeździe
  • większe możliwości diagnostyczne.

Aktualna oferta turbosprężarek Nissens, to 157 turbosprężarek pokrywające ponad 1.500 numerów OE. Wszystkie turbosprężarki Nissens są produktami First Fit, co oznacza, że są dostarczane w opakowaniu w komplecie z uszczelkami oraz olejem do pierwszego uruchomienia turbo. Więcej informacji na stronie: www.nissens.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Super Gość, 1 kwietnia 2021, 8:13 1 0

Widać, że rozwijają oferte. Brawo!

Odpowiedz

M.B., 1 kwietnia 2021, 8:17 2 0

wreszcie ktoś to ma i pokazuje

Odpowiedz

Jesteśmy, 1 kwietnia 2021, 13:55 1 0

Elektryczne rzadko się zacinają

Odpowiedz