Moduł Allegro w programie Firma2000

1 lutego 2021, 9:55

Zgodnie z bieżącymi trendami, w tym błyskawicznie rozwijającym się rynkiem e-commerce, ASCO stworzyło specjalny moduł Allegro do programu Firma2000. Umożliwia on wystawianie ofert Allegro bezpośrednio z poziomu programu sprzedażowo-magazynowego.

Taka funkcjonalność systemu zapewnia znacznie większe możliwości niż sama integracja programu z bazą Allegro. Dodatkowo, moduł w połączeniu z katalogiem TecDoc tworzy narzędzie do masowego wystawiania ofert w serwisie Allegro.

Więcej informacji o możliwościach modułu Allegro oraz programu Firma2000 można znaleźć na stronie: https://asco.com.pl/f2000/

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Użytkownik, 12 marca 2023, 19:58 1 0

Ten moduł Allegro w Firmie2000 to jakaś parodia. Jak cały ten program. Kupiłem go ze względu na reklamę i ładną prezentację. Po miesiącu miałem dosyć. Pieniądze wyrzucone w błoto. Musiałem osobno zapłacić programiście żeby stworzył mi aplikację do integracji ze sklepem internetowym, który posiadam od kilku lat. Wymagali żebym kupił rozwiązanie od nich. Podziękowałem.

Odpowiedz