Nowa strona internetowa Monroe

10 listopada 2020, 14:46

DRiVTM, firma należąca do Tenneco Inc., poinformowała o uruchomieniu nowej strony internetowej dedykowanej marce Monroe. Monroe dostarcza technikom i właścicielom pojazdów oryginalne wyposażenie i części zamienne do układów jezdnych – w tym amortyzatory, kolumny, sprężyny oraz elementy układu kierowniczego i zawieszenia.

Nowa witryna Monroe została zaprojektowana tak, aby oferować użytkownikom szybkie i łatwe poruszanie się po stronie. Witryna jest kompatybilna z wieloma urządzeniami, w tym smartfonami i tabletami oraz zawiera nowe treści i funkcje opracowane w celu wsparcia obecnych i przyszłych klientów marki Monroe.

Nowa strona internetowa jeszcze bardziej niż wcześniejsza wersja skupia się na zapewnieniu wsparcia i prezentacji produktów. W części poświęconej produktom dostępne są informacje pozwalające użytkownikom na łatwe przeglądanie całego portfolio produktów Monroe i znajdowanie powiązanych ze sobą wskazówek technicznych i numerów części. Sekcja wsparcia technicznego zawiera wskazówki dotyczące instalacji, które pomagają technikom i właścicielom warsztatów w montażu amortyzatorów, kolumn, sprężyn oraz elementów układu kierowniczego i zawieszenia.

Wdrożono również opcję pobierania katalogów i przeglądania eKatalogu  «find my part», która jest dostępna z każdej podstrony, aby użytkownicy mogli łatwo znaleźć numery części Monroe. Sekcja pomocy zawiera również informacje o gwarancji i odniesienie do programu wsparcia DRiV Garage Gurus «Technician First». Nowy serwis zawiera również najnowsze wiadomości od firmy Monroe, prezentowane za pośrednictwem sekcji bloga, która będzie regularnie aktualizowana.

– Firma Monroe pomaga wprowadzać innowacyjne rozwiązania na rynek posprzedażowy, ponieważ każda nowa generacja rozwiązań technologicznych z zakresu kontroli trakcji, opartych o wyposażenie oryginalne, ostatecznie stanie się okazją do obsługi rynku wtórnego. Tworząc nową stronę, chcieliśmy uwypuklić zarówno innowacyjne rozwiązania Monroe, jak i najbardziej ułatwić obecnym oraz potencjalnym klientom odnajdywanie tego, czego szukają. Jesteśmy bardzo dumni z nowej strony internetowej i wszystkich nowych funkcji – podkreśla Karen Ameel, Senior Brand Manager, DRiV Motorparts, EMEA.

Monroe zaprasza do odwiedzenia nowej strony internetowej pod adresem URL: https://aftermarket.monroe.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!