Uniwersalny, ale bardzo wydajny – olej silnikowy CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3

28 października 2020, 23:33

Czy istnieje olej silnikowy, poprawiający osiągi, który może być stosowany w szerokiej gamie pojazdów? Tak, istnieje!

Olej silnikowy CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3 udowadnia, że niemożliwe nie istnieje! Połączenie syntetycznych olejów bazowych i wysokowydajnych dodatków zapewnia doskonałą ochronę wszystkich części silnika. Jedną z dodatkowych zalet produktu jest doskonała płynność w niskich temperaturach, która daje gwarancję, że olej szybko dotrze do wszystkich elementów silnika, zaraz po uruchomieniu.

Wspomniana wyżej płynność w niskich temperaturach, pozwala również obniżyć zużycie paliwa, a więc zaoszczędzić. Ten efekt wzmacniają także dodatki, zmniejszające tarcie. Kolejną korzyścią jest obniżenie emisji CO2. CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3 pokazuje swój wyjątkowy potencjał w wysokich temperaturach roboczych. Zachowuje wszystkie swoje właściwości zwiększające wydajność w trudnych warunkach, umożliwiając przekraczanie nowych granic.

Dowód wydajności

Łatwo powiedzieć, że jakiś produkt jest wyjątkowy, ale CHAMPION jest w stanie udowodnić swoją wyższość! CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3 uzyskał aprobaty dla całej gamy różnych silników, wystawiane przez wiodących producentów OE. Fakt ten potwierdza jego wszechstronność i ponadprzeciętną wydajność. Szerokie zastosowanie oleju nie obejmuje tylko nowych pojazdów, ponieważ niektóre specyfikacje, jak np. GM dexos 2tm, są wstecznie kompatybilne ze starszymi jednostkami silnikowymi GM i Opla.

Marka Olej silnikowy
BMW LONGLIFE-04
GM Dexos 2
MB 229,51
229,52
VW 502 00
505 00
505 01

CHAMPION OEM SPECIFIC 5W30 C3 w skrócie:

  • Znakomita ochrona silnika w niskich i wysokich temperaturach roboczych
  • Specjalna formuła pozwalająca na redukcję popiołu chroni cały układ oczyszczania spalin
  • Zmniejszona emisja CO2 oraz zwiększona oszczędność paliwa, dzięki doskonałej płynności i właściwościom zmniejszającym tarcie
  • Produkt może być stosowany w różnych samochodach największych producentów pojazdów na rynku, takich jak: Volkswagen, Mercedes-Benz, Mazda, Audi, Renault, Opel, BMW.
Artykuł sponsorowany CHAMPION

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

3 CI W 4, 4 listopada 2020, 11:08 0 0

piękna reklama Gordona.

Odpowiedz