VTD wyłącznym dystrybutorem filtrów LUCAS

18 sierpnia 2020, 9:30

Filtry LUCAS w charakterystycznych zielonych pudełkach oficjalnie wracają do Polski. Pełna oferta jest już dostępna u gdyńskiego dystrybutora – VTD.

 

Oferta obejmuje filtry przeznaczone dla branży motoryzacyjnej i pokrywa 95 procent
parku pojazdów poruszających się po naszych drogach. Podejście producenta umożliwiło zunifikowanie oferty i zwiększenie liczby zastosowań przy jednoczesnym zmniejszeniu liczby numerów katalogowych. To dobre rozwiązanie dla sklepów motoryzacyjnych z ograniczoną przestrzenią magazynową. Lucas to producent filtrów montowanych jako oryginalne wyposażenie w samochodach wielu producentów.

Opublikowane przez: Redakcja

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Foniok, 20 sierpnia 2020, 8:10 3 0

" Lucas to producent filtrów montowanych jako oryginalne wyposażenie w samochodach wielu producentów" a skoro tych samochodów/silników jest tak wiele to mógłby szanowny producent/dystrybutor wymienić chociaż 5 pewny aplikacji, gdzie filtry Lucas są na OE?

Odpowiedz

EdwinWaligóra, 20 sierpnia 2020, 9:13 1 0

Lucas to pakowacz filtrów być może montowanych jako oryginalne wyposażenie. Lucas to jest generalnie marka, która zleca fabrykom produkcję z ich logotypem.

Odpowiedz

Nick, 20 sierpnia 2020, 10:58 1 0

Lucas to marka należąca do pewnej sporych rozmiarów firmy ;)
Prawa do użycia marki Lucas można nabyć za określoną kwotę wpłaconą na konto właściciela owej marki. Lucas jako marka nic, nikomu nie zleca.

Odpowiedz

Foniok, 20 sierpnia 2020, 15:38 0 0

dokładnie tak jak piszesz, jest jeszcze parę grup towarowych gdzie można by zapłacić i móc używać marki Lucas, ale no dalej nie wiem gdzie na tym OE się znajdują... bo takie slogany może napisać każdy, a gdzie są fakty.....

Odpowiedz