Nowe produkty w ofercie Shell

8 czerwca 2020, 11:04

Oferta marki Shell rozszerzyła się o nowe produkty przeznaczone do pielęgnacji oraz konserwacji samochodów.

Nowości wprowadzone w ostatnim czasie przez Shell to:

  • odświeżacz do klimatyzacji – skuteczny i szybko działający. Odświeża wnętrza, systemy cyrkulacji powietrza i klimatyzacje samochodowe w 10 minut. Eliminuje nieprzyjemne zapachy. Pozostawia przyjemny, świeży zapach. Łatwy w użyciu.
  • płyn do felg/krwawa felga – skutecznie i aktywnie czyści, zmieniając kolor felgi na ciemno-czerwony. Dociera do trudno dostępnych miejsc rozpuszczając i usuwając silne zabrudzenia, pył hamulcowy, kawałki gumy i osad drogowy. Produkt o gęstej konsystencji i neutralnym pH. Nie zawiera kwasów. Bezpieczny dla felg i układu hamulcowego. Przeznaczony do wszystkich rodzajów felg i kołpaków, w tym aluminiowych.
  • aerozol wielofunkcyjny / multufunction spary (z aplikatorem typu SMART STRAW) – preparat przeznaczony do zastałych ruchomych części mechanicznych i elektrycznych zarówno w samochodzie, motocyklu, jak i w domu. Głęboko penetruje i skutecznie rozpuszcza rdzę, tłuszcz, smar i zapiekły brud. Smaruje, konserwuje i zabezpiecza przed korozją oraz powstawaniem innych nalotów. Poluzowuje zardzewiałe i zastałe elementy oraz części mechaniczne. Usuwa wilgoć i poprawia przewodność na stykach. Nie zawiera silikonu. Bezpieczny dla gumy i części metalowych.
  • preparat do nabłyszczania opon – szybko przywraca oponom oryginalny kolor, wydobywając ich naturalną barwę i pozostawiając efekt „mokrej opony”, dzięki specjalnie dobranym dodatkom nabłyszczającym. Łatwy w użyciu. Nie wymaga wycierania. Produkt całoroczny. Odpowiedni do wszystkich rodzajów opon.

Więcej informacji na temat produktów Shell można znaleźć na stronie internetowej producenta.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!