Szkolenia techniczne online Nissens – efektywna nauka, bez wychodzenia z domu!

, 27 maja 2020, 23:02

NTC – Nissens Training Concept to internetowa platforma wiedzy technicznej z zakresu samochodowych komponentów układów klimatyzacji oraz chłodzenia, doładowania i emisji silnika, a więc tych wszystkich systemów samochodowych, dla których Nissens Automotive A/S dostarcza już od prawie dziesięciu dekad części zamienne. Na platformie udostępnione są szkolenia online Nissens nt. diagnostyki i poprawnego montażu różnych typów produktów. Wystarczy wejść i zarejestrować się, aby bezpłatnie korzystać ze szkoleń. Po przejściu danego szkolenia można wygenerować certyfikat szkolenia.

ntc.nissens.com

Obecnie platforma udostępnia 4 kategorie sposobów zdobywania wiedzy:

  1. Szkolenia do samodzielnej nauki, tzw. self-learning
  2. Webinaria, tj. szkolenia online prowadzone przez trenerów
  3. Testy wiedzy po odbyciu szkoleń na żywo
  4. Bibliotekę informacji technicznych

NTC jest w fazie ciągłego rozwoju. Do platformy dodawane są nieustannie nowe funkcje i udogodnienia, nowe treści, rozszerzana jest biblioteka kursów jak również ostatnio dodana została gra interaktywna jako ciekawa forma połączenia rozrywki z wiedzą. Interfejs strony dostępny jest w 14 językach, w tym w języku polskim. Większość modułów do samodzielnej nauki dostępna jest również w wersjach polskich.

Rozpocznij już dziś bezpłatne szkolenie z Nissens. Przejdź szkolenie i pobierz certyfikat!

Korzystanie z platformy NTC jest naprawdę intuicyjne. Aby rozpocząć, będziesz potrzebował dokonać jednorazowej rejestracji jako użytkownik. Pamiętaj wprowadzając dane, że Twoje imię i nazwisko oraz nazwa firmy zostaną ujęte w tej samej formie na wydanych później certyfikatach.

Używając specjalnego linku (poniżej) wprowadź swoje dane rejestracyjne i postępuj z instrukcjami, jakie otrzymasz następnie drogą mailową.

Link:       https://ntc.nissens.com/muc/motofocus

Po pierwszym logowaniu i zaakceptowaniu wymaganych prawem warunków prywatności strony, zobaczysz swój panel użytkownika. W zależności od otrzymanego dostępu, główne kategorie będą wyświetlać dostępne dla Ciebie materiały, tj. moduły szkoleń czy zaplanowane webinaria. W każdym momencie możesz też pobrać przyznane Ci certyfikaty.

Przykładowy moduł do samodzielnej nauki:
Sprężarka AC, Instalacja i diagnostyka, Poziom 3, Ekspert

To jedno z najważniejszych szkoleń w dziedzinie klimatyzacji samochodowej, przeznaczone dla zaawansowanych użytkowników, którzy profesjonalnie zajmują się obsługą układów klimatyzacji. Szkolenie to może być również bardzo ważne i pomocne dla jednostek handlowych, które dystrybuują części układów zamiennych systemu AC jak również dla osób, które zajmują się procesami reklamacji i kontrolą jakości części. Założeniem kursu jest szczegółowa instrukcja jak poprawnie przeprowadzić wymianę sprężarki klimatyzacji. Niemniej kurs rozpoczyna się od dokładnej diagnostyki całego układu AC, która pozwoli ustalić i wyeliminować potencjalne przyczyny uszkodzenia pierwotnie zainstalowanego kompresora. Pozwala to na zrozumienie ważnych zależności w układzie oraz wpływu innych układów na poprawne działanie systemu klimatyzacji i samego kompresora, np. wpływ działania i typowe awarie układu elektrycznego pojazdu lub znaczenie i stosowanie środków przeznaczonych do układu AC takich jak czynnik chłodzący lub środki smarujące czy kontrolujące szczelność układu. Program kursu składa się z 7 kroków, a czas jego trwania szacuje się na około 30 – 45 minut.

Inne polecane kursy to:

  • Turbo i układ doładowania, podstawy
  • Turbosprężarka – instalacja komponentu, poziom 3 – ekspert

Przykładowy certyfikat ze szkolenia
Artykuł sponsorowany Nissens

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Fach, 28 maja 2020, 8:14 1 0

Dobry pomysł, nie trzeba się umawiać "na godziny"

Odpowiedz