Nowy filtr kabinowy w ofercie MS-Automotive

8 kwietnia 2020, 11:38

Centrum Badawczo-Rozwojowe grupy MS-Automotive stworzyło nowy filtr kabinowy klasy „Stop-Microbe Antyalergen Technology”. Chroni on pasażerów przed szkodliwymi substancjami. Filtr dostępny jest już na Polskim rynku.

Specjaliści z Centrum Badawczo-Rozwojowego niemieckiej firmy Master-Sport Automobiltechnik (MS) z oddziałami w Polsce stworzyli specjalny, 3-warstwowy filtr kabinowy IFB. Produkt oferowany przez podmioty grupy MS-Automotive minimalizuje zagrożenia, które mogą być następstwem smogu, bakterii i alergenów.

– Projektując filtr wykorzystaliśmy trzy technologie: Active Silver (aktywne bio srebro – dezorganizujące komórkę bakteryjną, wykorzystywane m.in. w salach operacyjnych), Active Bamboo (bambus – zatrzymujący zanieczyszczenia stałe oraz stanowiący barierę przed grzybami, bakteriami) i Active Carbon (węgiel aktywny – likwidujący zapachy). To dzięki nim filtr kabinowy IFB tworzy barierę dla szkodliwych substancji, które mogłyby się dostać do wnętrza pojazdu. Co ważne, możemy pochwalić się patentem na stworzony przez nas filtr. – mówi właściciel firmy Master-Sport.

Filtr kabinowy IFB dostępny jest dla większości modeli samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów. Produkt jest szczególnie polecany do flot pojazdów taxi oraz przy przewozie osób.

Sprzedaż dla klientów indywidualnych realizowana jest poprzez sklep w serwisie allegro.pl a także ebay.de. Klienci komercyjni mogą skontaktować się z działem handlowym: customercenter@master-sport.de

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Mario, 15 kwietnia 2020, 8:39 0 0

"Specjaliści z Centrum Badawczo-Rozwojowego niemieckiej firmy Master-Sport Automobiltechnik (MS) z oddziałami w Polsce"
Ahhh ta niemiecka firma, :)

Odpowiedz