Schaeffler REPXPERT startuje z bezpłatnymi szkoleniami online!

1 kwietnia 2020, 23:53

Co chcieliście wiedzieć o kole dwumasowym, ale nie mieliście kogo zapytać? Jak diagnozować problemy związane z układami przeniesienia napędu? Jak najefektywniej znaleźć przyczynę problemów związanych z łożyskami w autach osobowych i dostawczych? Na te i wszystkie inne pytania odpowie w jednym z bezpłatnych szkoleń online firma Schaeffler – właściciel marek LuK, INA i FAG.

Oglądaj, słuchaj, ćwicz i zdobywaj nowe umiejętności – zadawaj również pytania, komentuj i przekaż swoje wątpliwości – wszystkie planowane szkolenia, których cykl startuje już w najbliższy czwartek, nadawane są bowiem w interaktywnej formule LIVE.

Co zyskujesz dzięki szkoleniom online „na żywo”?

O oszczędnościach związanych z kosztem szkolenia, ewentualnymi przejazdami i noclegami, które pojawiają się w przypadku workshop’u stacjonarnego nie trzeba nikogo przekonywać. Warto jednak wspomnieć, że tego typu szkolenia pozwalają nie tylko na uczestnictwo z domu czy warsztatu, ale umożliwiają uczestnictwo całym zespołom mechaników – każdy ma zagwarantowane miejsce i niemalże nieograniczone możliwości zadawania pytań na bieżąco czy też komentowania.

Kolejnym argumentem przemawiającym za tego typu szkoleniami jest oczywiście bezpieczeństwo, zarówno uczestników jak i prowadzących – ale nie tylko! Warto też wspomnieć o lepszej koncentracji podczas szkoleń dostępnych w formule online – większość uczestników „zdalnych” jest zdania, że lepiej koncentruje się na procesie nauki a wiedza łatwiej się przyswaja bez dodatkowych bodźców, które pojawiają się w trakcie szkoleń stacjonarnych.

– Chcielibyśmy, w obecnej trudnej sytuacji związanej z epidemią koronawirusa COVID-19, w 100% odpowiedzieć na zapotrzebowanie serwisów samochodowych. Z naszymi Klientami, którzy są często również użytkownikami naszego portalu dla mechaników www.repxpert.pl , łączy nas  nie tylko przyjacielska więź – chcielibyśmy jasno dać do zrozumienia, że jesteśmy po ich stronie w tych trudnych czasach – mówi Konrad Habit, odpowiedzialny za dział Product Management i REPXPERT.

Najbliższe szkolenie odbędzie się już w CZWARTEK, 02.04.2020, o godz. 11:00.

Jak się na nie zapisać?

To proste: Wystarczy śledzić nasz profil na Facebook’u lub dołączyć do wydarzenia bezpośrednio: tutaj.

Gdyby jednak pojawiły się pytania – w każdej chwili można się skontaktować ze specjalną INFOLINIĄ REPXPERT pod nr. telefonu: 22 245 85 55.

Artykuł sponsorowany Schaeffler

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

mpsz, 2 kwietnia 2020, 10:55 2 0

Prośba do Schaefflera, udostępnijcie na przyszłość te szkolenia nie tylko przez FB, ze służbowego komputera nie mogę się zalogować.
Dziękuję.

Odpowiedz

Lepienia, 3 kwietnia 2020, 21:01 0 0

Mialem to samo, poszło mi przez Youtube, tam tez to bylo, na kompie sluzbowym fb zablokowane

Odpowiedz