Centrum szkoleniowe ContiAcademy oficjalnie otwarte

, 5 lutego 2020, 15:19

We wtorek, 4 lutego 2020 r., w Warszawie odbyło się oficjalne otwarcie pierwszego w Europie Środkowo-Wschodniej Centrum Szkoleniowego Continental – ContiAcademy.

Zaproszeni na uroczystość goście (głównie autoryzowani dystrybutorzy, przedstawiciele prasy, telewizji i pracownicy firmy) mieli możliwość zapoznania się z wyposażeniem Centrum oraz planami rozwojowymi koncernu Continental.

Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali Stefan Doetsch, Dyrektor Sprzedaży Continental Aftermarket, oraz  Magdalena Wójcik-Klich, Opiekun Rynku Continental Aftermarket Dept. Eastern Europe.

Podczas wydarzenia miało również miejsce podpisanie listu intencyjnego przez Continental oraz Inter Cars, za którego sprawą ATE będzie oficjalnym partnerem sieci Q Service Castrol.

Szkolenia w ContiAcademy rozpoczynają się już w połowie lutego. Szczegóły można znaleźć na stronie morecontinental.com.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

asdasd, 11 lutego 2020, 3:30 2 0

400 euro od osoby za 2 dni szkolenia, dziękuje postoje

Odpowiedz

Bieniek, 11 lutego 2020, 14:50 2 0

a ja myślę, że tym projektem właśnie zakończyła się świetna passa szkoleń ATE.
jak jeździli w teren i docierali do mechaników to robili robotę, teraz będą siedzieć liczyć hajs i wspominać: kiedyś to mechanicy chcieli się uczyć a dzisiaj to już nie to samo.
Jak to jest z tą pychą co idzie przed krachem?

Odpowiedz