Ruvillomania w AP SA wznowiona

31 sierpnia 2011, 13:23

W związku z dużym zainteresowaniem akcją Ruvillomania2011.pl, AP SA i EVR wznawiają akcję na kolejne dwa miesiące. Klienci osiągający wzrosty zakupów produktów marki Ruville w AP SA znów mają szansę na wygranie konsol, rowerów, skuterów i netbooków. Promocja trwa od 1 września do 30 października 2011 roku.

By wziąć udział w promocji, należy zalogować się do systemu  www.ruvillomania2011.pl, podając swój numer klienta w AP SA jako login i NIP jako hasło dostępu. Aby otrzymać nagrodę, należy osiągnąć wzrost zakupów w okresie 1 września-30 października 2011 r., w stosunku do indywidualnego targetu określonego przez organizatora promocji.

Nagroda będzie przyznana za osiągnięcie tylko jednego poziomu wzrostu. Wskazania licznika na stronie Ruvillomania2011.pl nie są podstawą do wydania nagrody – są jedynie orientacyjne i mogą różnić się od wyniku rzeczywistego.

Dodatkowe informacje można znaleźć na załączonych grafikach oraz u organizatora, pod adresem: marketing@autoap.com.pl.

Opublikowane przez: Redakcja

Dowiedz się więcej

Promocja produktów Ruville w Auto Partner S.A.
Promocja produktów Ruville w Auto Partner S.A.

Od 3 czerwca do 3 sierpnia 2011 roku trwać będzie promocja na produkty Ruville w AP S. A. Do wygrania m.in. skutery, rowery, konsole X-BOX. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji „Ruvillomania.pl” jest zalogowanie się do systemu www.ruvillomania2011.pl poprzez podanie numeru klienta w AP SA jako LOGIN oraz numeru NIP jako hasła dostępu – po podaniu […]

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Anonim, 1 września 2011, 7:12 0 0

"są rzeczy, które muszą być pewne..." po czym "Wskazania licznika na stronie Ruvillomania2011.pl nie są podstawą do wydania nagrody – są jedynie orientacyjne i mogą różnić się od wyniku rzeczywistego" NO BOMBA! :D

czyli jak chcemy, to rzeźbimy...

Odpowiedz