Nowe centrum dystrybucji Mitsubishi Electric

13 listopada 2018, 12:04

Japoński producent rozruszników i alternatorów Mitsubishi Electric Japan porozumiał się z czeską spółką Hubert Kutnak, s r.o. w sprawie wybudowania centrum logistycznego w nowej strefie przemysłowej Lukov koło Zlína. 

Firma zajmuje się nie tylko budową centrów dystrybucji w Europie Środkowej i Wschodniej, ale także usługami konserwacji, obsługi posprzedażowej i marketingiem.

Samo centrum logistyczne znajduje się w pobliżu zjazdu z autostrady D55 – Holešov, a tym samym w pobliżu dużych dystrybutorów części zamiennych, zwłaszcza z Czech, Słowacji, Polski, Rosji, Bałkanów i krajów bałtyckich.

Mitsubishi Electric jest głównym producentem części zamiennych do samochodów europejskich i japońskich. Historia tej japońskiej marki sięga lat 20. ubiegłego wieku, kiedy to na początku była ukierunkowana na produkcję sprzętu elektrycznego dla statków, a później doszły dostawy dla przemysłu motoryzacyjnego. Długą historię posiada także czeska firma Hubert Kutnak, s r.o., której początki sięgają 1939 roku, kiedy to została założona przez mieszkańca austriackiego Lassee – Huberta Kutnaka, seniora. Firma zajmowała się wówczas serwisem i sprzedażą części zamiennych do samochodów ciężarowych.

Produkty Mitsubishi Electric dostępne na rynku wtórnym charakteryzują się korzystnym stosunkiem ceny do jakości. Ze względu na to, że produkty są importowane z dalekiej Japonii, firma Mitsubishi zwraca także uwagę na opakowania. Wszystkie rozruszniki i alternatory są zapakowane w solidne trójwarstwowe opakowania tekturowe, które dodatkowo posiadają także zamknięcie clever lock.

Obecnie rozruszniki i alternatory firmy Mitsubishi Electric klienci mogą znaleźć w następujących pojazdach osobowych:

 1. CITROEN
 2. DACIA
 3. FIAT GROUP (Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Chrysler – Jeep)
 4. FORD
 5. HONDA
 6. MAZDA
 7. MINI
 8. MITSUBISHI
 9. NISSAN / INFINITY
 10.  OPEL / VAUXHALL
 11.  PEUGEOT
 12.  RENAULT
 13.  SAAB
 14.  SMART
 15.  SUBARU
 16.  SUZUKI
 17.  TOYOTA

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!