Wygraj z OSRAM

2 października 2018, 13:55

W połowie września ruszyła specjalna promocja firmy OSRAM, w której wygrać można m.in. kurs bezpiecznej jazdy, iPhone 8, bony paliwowe i akcesoria motoryzacyjne. Nawet jeśli ktoś nie będzie miał szczęścia, też wygrywa – lepsze oświetlenie drogi.

Promocja pod hasłem „Pokonaj noc” powiązana jest z wprowadzeniem do sprzedaży najnowszej serii produktów Night Breaker, przeznaczonych dla kierowców poszukujących maksymalnej ilości światła na drodze. Za zakup dwóch lamp ksenonowych Night Breaker Laser uczestnik otrzyma trzy losy w loterii, z kolei dwie żarówki halogenowe o tej samej nazwie uprawniają do odbioru jednego losu w zabawie.

Każdy los bierze udział w grze o trzy nagrody. Codziennie uczestnik, który jako pierwszy w otwieranych o różnych porach tzw. bramkach czasowych wprowadzi swoje zgłoszenie na stronie internetowej wygra latarkę OSRAM LEDinspect Flashlight. Po zakończeniu każdego z trzech miesięcy promocji losowane będą trzy bony paliwowe o wartości 1000 zł każdy oraz 10 latarek OSRAM LEDguardian Saver Light Plus, a na koniec zabawy organizatorzy wyłonią laureata nagrody głównej – treningu z techniki bezpiecznej jazdy w szkole Kuby Bielaka i telefonu iPhone 8. W sumie rozdanych zostanie aż 138 nagród. 

Do loterii „Pokonaj noc” mogą być zgłoszone tylko zakupy lamp ksenonowych lub żarówek halogenowych z rodziny Night Breaker Laser, wyprodukowane na rynek polski. Czyli asortyment, który spełnia wszelkie wymagania polskiego prawa dotyczące opakowań i informacji dla konsumenta. Warunkiem odebrania nagrody jest zachowanie dowodu zakupu oraz opakowania z czytelnym kodem EAN.

Loteria potrwa trzy miesiące, do 15.12.2018 r. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.pokonajnoc.pl

Nowa generacja żarówek OSRAM Night Breaker Laser to najbardziej innowacyjna linia w portfolio producenta, przeznaczona dla kierowców poszukujących maksymalnej ilości światła na drodze. Night Breaker Laser wyróżniają się jeszcze jaśniejszym światłem (nawet do 150% w porównaniu z wymogami normy) i oświetląją drogę nawet do 150 m przed samochodem. Z kolei lampy ksenonowe Xenarc Night Breaker Laser to zasięg nawet do 250 m i do 200% jaśniejsze światło. Do rodziny Night Breaker dołączają także żarówki Night Breaker Silver zapewniające do 100% jaśniejsze światło i oświetlające drogę do 130 m.

Opublikowane przez: MotoFocus.pl

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!