Konkurs Mobil 1 – wyniki

21 września 2018, 12:53

Wiemy już, do kogo trafi oryginalna bluza zespołu Formuły 1 Aston Martin Red Bull Racing oraz w pełni syntetyczne oleje silnikowe Mobil 1™. Przedstawiamy też prawidłowe odpowiedzi na konkursowe pytania.

Aby wygrać, musisz wykazać się wiedzą o sportach motorowych, programie dla warsztatów Mobil 1 Workshop oraz podzielić się z nami opinią na temat współpracy z najbardziej renomowanymi markami z branży motoryzacyjnej. Powodzenia!

1. Wymień co najmniej dwie serie wyścigowe, w których uczestniczy Mobil 1. Podpowiedź znajdziesz na stronie www.mobil1.pl.

M.in. NASCAR, WRC, Formuła 1.

2. W jakiej miejscowości w Niemczech otwarto 2 000 warsztat biorący udział w programie Mobil 1 Workshop? Odpowiedź znajdziesz już w pierwszej minucie poniższego filmu.

b)    Neuenrade

3. Czego najbardziej oczekujesz od udziału w programach typu Mobil 1 Workshop? (pytanie otwarte).

Lista zwycięzców

Rozmiar bluzy oraz oleje silnikowe Mobil 1 zostaną dobrane zgodnie z sugestiami laureatów.

Konkurs trwał od 13 do 19 września 2018 r. Udział w Konkursie jest jednoznaczny z zapoznaniem się i akceptacją Regulaminu.
Zapoznaj się z regulaminem

Nagrody zostaną wysłane pocztą kurierską. Zwycięzcom gratulujemy.

Jesteś zainteresowany udziałem w programie Mobil 1 Workshop? Skontaktuj się z Autoryzowanym Dystrybutorem olejów i smarów Mobil: www.dexol.pl, www.ekonaft.com.pl, www.mobipol.pl lub www.smartplus.pl.

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są wyłącznie prywatną opinią ich autorów. Jeśli uważasz, że któryś z kometarzy jest obraźliwy, zgłoś to pod adres redakcja@motofocus.pl.

Lucek1, 16 września 2018, 21:22 0 0

Czekam na dobry program wsparcia bo Castrol Polska to zachłanni wyciskacze a produkt nie jest tak dobry jak Mobil tylko jedzie na reklamie ps. czemu Castrol jest tańszy w Angli niż w Polsce ????

Odpowiedz

Lewak, 25 września 2018, 11:35 0 0

Ot taka dojna krowa jesteśmy . Nawet Textar na zachodzie jest tańszy .

Odpowiedz

Mordka, 25 września 2018, 12:26 0 0

Cześć,
Znam tego zwycięzcę, będzie miał fajną kurtkę.
Fajny z niego gość.

Odpowiedz