bilstein group prezentuje własną produkcję na targach Automechanika

15 września 2018, 12:52

bilstein group zaprezentowała po raz pierwszy własną produkcję na targach Automechanika. Odbyła się także premiera nowego filmu poświęconego przedsiębiorstwu.

Premiera na stoisku bilstein group podczas tegorocznej edycji targów Automechanika: Po raz pierwszy dział własnej produkcji przedsiębiorstwa zaprezentował się na osobnej, wydzielonej przestrzeni wystawienniczej. A wszystko dlatego, że bilstein group jest także producentem – i to od momentu założenia przedsiębiorstwa w roku 1844. We Frankfurcie odwiedzający mogli dowiedzieć się więcej o noszącym nazwę bilstein group Engineering dziale produkcji oraz jego kompetencjach w wytwarzaniu części do samochodów osobowych i użytkowych. W oparciu o prezentowane produkty, takie jak piasty kół oraz pompy wody, został przedstawiony cały proces produkcji.

Na głównej powierzchni stoiska, które w tym roku urosło do 480 metrów kwadratowych wiodący akcent został położony na znane na rynkach międzynarodowych marki febi, SWAG oraz Blue Print, jak również najważniejsze linie produktowe bilstein group. Specjalista aftermarketowy oferuje asortyment 60 000 różnych części zamiennych – od układu kierowniczego i zawieszenia, przez elementy układu elektrycznego po płyny eksploatacyjne. Wiele produktów pochodzi od renomowanych dostawców na pierwszy montaż – na przykład łańcuchy rozrządu i przeguby elastyczne wałów napędowych.

Te oraz inne informacje na temat bilstein group było można również zobaczyć na dużym monitorze LED. Tu miał premierę nowy film poświęcony przedsiębiorstwu. Pozwoli on spojrzeć za kulisy przedsiębiorstwa z Ennepetal – od logistyki po własne laboratorium działu jakości. Ponadto w powitalnym barze klienci oraz goście mieli możliwość porozmawiać ze swoimi opiekunami ze strony bilstein group, jak również pogłębić relacje biznesowe.

Ekspozycja wystawowa bilstein group na targach Automechanika 2018 we Frankfurcie znajdowała się w Hali 6.0, Stoisko B06.

Firma bilstein group skupia znane marki produktowe febi, SWAG oraz Blue Print. Oferta bilstein group obejmuje w sumie ponad 60 000 różnych części zamiennych. Działająca na międzynarodowym rynku grupa przedsiębiorstw dostarcza swoje produkty do ponad 170 krajów. Zlokalizowany w pobliżu głównej siedziby firmy dział bilstein group Engineering na powierzchni 10 000 metrów kwadratowych produkuje każdego roku 1,25 milionów części zamiennych przeznaczonych na niezależny rynek. Otwarty w 2017 roku zakład wyposażony jest w nowoczesny, wciąż poszerzany park maszynowy oraz we własne laboratorium badawcze. Więcej na: engineering.bilsteingroup.com

Komentarze

Komentarz musi być dłuższy niż 5 znaków!

Proszę zaakceptuj regulamin!

Brak komentarzy!